hdm JO14-3
Uitslag
Zaterdag 16 maart
1
HDM JO14-3
4
Noordwijk JO14-1
4
Rijswijk JO14-1
1
Ypenburg JO14-1
1
Klein Zwitserland JO14-3
2
Forescate JO14-2
Zaterdag 9 maart
5
Rijswijk JO14-1
2
Klein Zwitserland JO14-3
2
Ypenburg JO14-1
2
Noordwijk JO14-1
3
Forescate JO14-2
2
HDM JO14-3
Zaterdag 2 maart
2
Noordwijk JO14-1
1
Forescate JO14-2
1
Klein Zwitserland JO14-3
4
Ypenburg JO14-1
1
HDM JO14-3
3
Rijswijk JO14-1
Wedstrijdschema
JO14-3
Ypenburg JO14-1
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld: KGZA5
Nr. 1304096
Klein Zwitserland JO14-3
JO14-3
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304099
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Rijswijk JO14-1
JO14-3
Uit
13-04-2024
12:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304103
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
JO14-3
Forescate JO14-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1304106
Noordwijk JO14-1
JO14-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1304108
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Ypenburg JO14-1
JO14-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1304113
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
JO14-3
Klein Zwitserland JO14-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304114
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijswijk JO14-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 9 |
2. | Noordwijk JO14-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 0 | 7 |
3. | Forescate JO14-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 0 | 6 |
4. | Ypenburg JO14-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4 |
5. | HDM JO14-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 0 | 0 |
6. | Klein Zwitserland JO14-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 12 |
2. | Noordwijk JO14-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 0 | 8 |
3. | Kieviten JO14-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 9 | 0 | 7 |
4. | Klein Zwitserland JO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | 0 | 7 |
5. | HGC JO14-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 18 | 0 | 6 |
6. | Leiden JO14-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 21 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Joep
Milo
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ypenb | HDM J | Rijsw | Noord | Klein | Fores | |
Ypenburg JO14-1 | 2 - 2 | |||||
HDM JO14-3 | 1 - 3 | 1 - 4 | ||||
Rijswijk JO14-1 | 4 - 1 | 5 - 2 | ||||
Noordwijk JO14-1 | 2 - 1 | |||||
Klein Zwitserland JO14-3 | 1 - 4 | 1 - 2 | ||||
Forescate JO14-2 | 3 - 2 |
HDM J | Noord | Leide | Klein | Kievi | HGC J | |
HDM JO14-3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 8 - 2 | |||
Noordwijk JO14-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | |||
Leiden JO14-3 | 2 - 6 | 0 - 3 | ||||
Klein Zwitserland JO14-3 | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 3 | |||
Kieviten JO14-1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
HGC JO14-2 | 3 - 3 | 2 - 1 |