hdm JC3

2e in poule Jongens C najaarscompetitie 2e klasse C
4e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
HDM JC3
0
Cartouche JC4
1
Rotterdam JC4
4
Klein Zwitserland JC3
3
Gouda JC1
0
Zoetermeer JC2
Zaterdag 20 november
1
Cartouche JC4
3
Rotterdam JC4
9
Klein Zwitserland JC3
1
Gouda JC1
0
Zoetermeer JC2
6
HDM JC3
Zaterdag 13 november
1
Rotterdam JC4
4
HDM JC3
1
Gouda JC1
4
Cartouche JC4
0
Zoetermeer JC2
9
Klein Zwitserland JC3
Zaterdag 6 november
2
Rotterdam JC4
1
Gouda JC1
1
HDM JC3
6
Klein Zwitserland JC3
6
Cartouche JC4
2
Zoetermeer JC2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JC35500364015
2.HDM JC35401229012
3.Cartouche JC45203121606
4.Rotterdam JC4520381406
5.Gouda JC1510482403
6.Zoetermeer JC2510462503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JC15500385015
2.Klein Zwitserland JC35401326012
3.Roomburg JC35212102107
4.HDM JC35203131306
5.Forescate JC2502331802
6.Alecto JC2501474001

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

HDM JZoeteRotteKleinGoudaCarto
HDM JC31 - 62 - 0
Zoetermeer JC20 - 64 - 10 - 9
Rotterdam JC41 - 41 - 42 - 1
Klein Zwitserland JC39 - 18 - 1
Gouda JC12 - 93 - 01 - 4
Cartouche JC46 - 21 - 3
HDM JRoombNoordKleinForesAlect
HDM JC33 - 44 - 0
Roomburg JC32 - 11 - 56 - 4
Noordwijk JC110 - 017 - 0
Klein Zwitserland JC35 - 02 - 4
Forescate JC21 - 10 - 31 - 9
Alecto JC22 - 50 - 111 - 1