hdm JC6

3e klasse Jongens C regulier Poule D

7e in poule 3e klasse Jongens C regulier Poule D
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 april
2
Voorhout JC2
3
Klein Zwitserland JC5
5
HDS JC3
0
Wateringse veld JC2
Zaterdag 14 april
2
Wateringse veld JC2
2
hdm JC6
0
Zoetermeer JC4
3
HDS JC3
1
Klein Zwitserland JC5
5
Westland JC2
1
Forescate JC4
3
Voorhout JC2
Zaterdag 7 april
3
Voorhout JC2
2
Wateringse veld JC2
0
HDS JC3
4
Westland JC2
1
hdm JC6
5
Zoetermeer JC4
2
Forescate JC4
2
Klein Zwitserland JC5

Wedstrijdschema

JC6
Forescate JC4
Thuis
22-04-2018 09:30
Veld: GRAS2
Nr. 22456
Scheidsrechters: JB4. + 1 Ouder van JC6
Voorhout JC2
JC6
Uit
19-05-2018 11:45
Veld: KGZA
Nr. 22498
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 2
Klein Zwitserland JC5
JC6
Uit
26-05-2018
Nr. 22359
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
JC6
HDS JC3
Thuis
02-06-2018
Nr. 22457

Poule stand (7e in poule 3e klasse Jongens C regulier Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland JC29900695027
2.Zoetermeer JC496123917019
3.HDS JC3116052626018
4.Klein Zwitserland JC5105232223017
5.Forescate JC493242132011
6.Voorhout JC210307184609
7.hdm JC610226214308
8.Wateringse veld JC210118204404

Trainingen

ma
18:15
-
19:30
KG 5 (Zandveld) (ABCD)
do
19:00
-
20:00
KG 4 (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

ForhdmHDSKleVooWatWesZoe
Forescate JC42 - 22 - 21 - 36 - 20 - 12
hdm JC62 - 45 - 14 - 21 - 91 - 5
HDS JC30 - 14 - 31 - 05 - 00 - 43 - 5
Klein Zwitserland JC54 - 34 - 21 - 01 - 5
Voorhout JC26 - 11 - 32 - 33 - 20 - 11
Wateringse veld JC21 - 52 - 23 - 58 - 20 - 1
Westland JC211 - 15 - 04 - 111 - 0
Zoetermeer JC43 - 00 - 32 - 211 - 01 - 8