hdm JD1

1e in poule Jongens D Lente 1e klasse A
3e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse A
1e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
4
Rotterdam JD1
7
Klein Zwitserland JD1
3
Victoria JD1
2
HGC JD1
3
HDM JD1
0
Berkel-Rodenrijs JD1
Zaterdag 23 april
2
Berkel-Rodenrijs JD1
2
Rotterdam JD1
6
Klein Zwitserland JD1
1
Victoria JD1

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland JD1
JD1
Uit
21-05-2022 08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 709239
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
JD1
Victoria JD1
Thuis
28-05-2022 10:20
Veld: RABO
Nr. 709243
Rotterdam JD1
JD1
Uit
11-06-2022 00:00
Nr. 709244
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD17700315021
2.Klein Zwitserland JD175023314015
3.Rotterdam JD173131921010
4.Victoria JD173131523010
5.Berkel-Rodenrijs JD17124122205
6.HGC JD1700773200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JD15500199015
2.Rotterdam JD153111411010
3.HDM JD15221131008
4.Victoria JD152036806
5.Leiden JD151135704
6.Cartouche JD1500561800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD15500674015
2.Klein Zwitserland JD154015910012
3.Rijswijk JD15203143006
4.Ring Pass Delft JD15203124006
5.Schiedam JD15203134606
6.Leiden JD2500554000

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

HDM JVictoRotteKleinHGC JBerke
HDM JD13 - 14 - 33 - 03 - 0
Victoria JD11 - 72 - 13 - 2
Rotterdam JD13 - 24 - 76 - 23 - 1
Klein Zwitserland JD16 - 14 - 0 -
HGC JD10 - 51 - 32 - 7
Berkel-Rodenrijs JD10 - 63 - 32 - 25 - 0
HDM JVictoRotteLeideKleinCarto
HDM JD11 - 16 - 2
Victoria JD10 - 22 - 11 - 2
Rotterdam JD13 - 04 - 64 - 3
Leiden JD11 - 1 - 0 - 2
Klein Zwitserland JD16 - 33 - 1
Cartouche JD10 - 30 - 2
SchieHDM JRijswRing LeideKlein
Schiedam JD11 - 57 - 44 - 3
HDM JD117 - 115 - 010 - 2
Rijswijk JD11 - 113 - 5
Ring Pass Delft JD10 - 143 - 00 - 16
Leiden JD22 - 50 - 13
Klein Zwitserland JD117 - 011 - 0