hdm JD1

3e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse A
1e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
1
Leiden JD1
2
Rotterdam JD1
Zaterdag 27 november
1
Leiden JD1
1
HDM JD1
3
Rotterdam JD1
0
Victoria JD1
3
Klein Zwitserland JD1
1
Cartouche JD1
Zaterdag 20 november
1
Victoria JD1
2
Klein Zwitserland JD1
0
Cartouche JD1
2
Leiden JD1
1
HDM JD1
1
Rotterdam JD1
Zaterdag 13 november
4
Rotterdam JD1
3
Cartouche JD1
0
Victoria JD1
2
HDM JD1
0
Leiden JD1
2
Klein Zwitserland JD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JD15500199015
2.Rotterdam JD153111411010
3.HDM JD15221131008
4.Victoria JD152036806
5.Leiden JD151135704
6.Cartouche JD1500561800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD15500674015
2.Klein Zwitserland JD154015910012
3.Rijswijk JD15203143006
4.Ring Pass Delft JD15203124006
5.Schiedam JD15203134606
6.Leiden JD2500554000

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

HDM JVictoRotteLeideKleinCarto
HDM JD11 - 16 - 2
Victoria JD10 - 22 - 11 - 2
Rotterdam JD13 - 04 - 64 - 3
Leiden JD11 - 1 - 0 - 2
Klein Zwitserland JD16 - 33 - 1
Cartouche JD10 - 30 - 2
SchieHDM JRijswRing LeideKlein
Schiedam JD11 - 57 - 44 - 3
HDM JD117 - 115 - 010 - 2
Rijswijk JD11 - 113 - 5
Ring Pass Delft JD10 - 143 - 00 - 16
Leiden JD22 - 50 - 13
Klein Zwitserland JD117 - 011 - 0