hdm JD2

1e in poule Jongens D Lente 1e klasse B
2e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse C
5e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
2
Alphen JD1
4
Ommoord JD1
3
Zoetermeer JD1
1
Klein Zwitserland JD2
1
Forescate JD1
1
HDM JD2
Zaterdag 23 april
11
HDM JD2
1
Alphen JD1
0
Klein Zwitserland JD2
3
Forescate JD1
1
Ommoord JD1
0
Zoetermeer JD1

Wedstrijdschema

JD2
Zoetermeer JD1
Thuis
21-05-2022 12:00
Veld: LST-VELD
Nr. 709269
Scheidsrechters: MA5, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JD2
Klein Zwitserland JD2
JD2
Uit
28-05-2022 08:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 709273
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
JD2
Ommoord JD1
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 709276

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD27610356019
2.Forescate JD17511307016
3.Ommoord JD17304131509
4.Klein Zwitserland JD27304132009
5.Zoetermeer JD17304142309
6.Alphen JD1700753900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JD25410316013
2.HDM JD25410265013
3.HDS JD15203101506
4.Ring Pass Delft JD1520372506
5.HUDITO JD15104101603
6.Rotterdam JD2510452203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden JD15500351015
2.Cartouche JD15311175010
3.HGC JD1521271207
4.Alphen JD1520362506
5.HDM JD25113101404
6.Alecto JD1501452301

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

HDM JZoeteOmmooKleinForesAlphe
HDM JD24 - 02 - 111 - 1
Zoetermeer JD13 - 63 - 13 - 11 - 9
Ommoord JD1 - 1 - 03 - 0
Klein Zwitserland JD24 - 13 - 20 - 34 - 1
Forescate JD11 - 14 - 26 - 16 - 0
Alphen JD10 - 81 - 32 - 4
HDS JHDM JRotteRing KleinHUDIT
HDS JD11 - 22 - 13 - 2
HDM JD26 - 31 - 1
Rotterdam JD20 - 71 - 20 - 8
Ring Pass Delft JD1 - 2 - 1
Klein Zwitserland JD24 - 112 - 26 - 2
HUDITO JD11 - 34 - 2
HDM JLeideHGC JCartoAlpheAlect
HDM JD20 - 01 - 46 - 1
Leiden JD16 - 17 - 012 - 0
HGC JD13 - 03 - 2
Cartouche JD10 - 13 - 18 - 0
Alphen JD13 - 23 - 0
Alecto JD10 - 92 - 2