hdm JD3

2e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse G
2e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
4
HDM JD3
4
Forescate JD2
0
Alecto JD2
8
Leiden JD3
2
Cartouche JD3
9
Noordwijk JD1
Zaterdag 20 november
2
Leiden JD3
0
HDM JD3
9
Noordwijk JD1
0
Alecto JD2
3
Forescate JD2
2
Cartouche JD3
Zaterdag 13 november
11
HDM JD3
1
Alecto JD2
3
Cartouche JD3
3
Leiden JD3
5
Noordwijk JD1
2
Forescate JD2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JD15500287015
2.HDM JD35212191007
3.Leiden JD35212161107
4.Forescate JD25212161507
5.Alecto JD2520373206
6.Cartouche JD35014102101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JD15500237015
2.HDM JD3522111608
3.Klein Zwitserland JD35221111108
4.Alecto JD2511391804
5.Rotterdam JD3510471103
6.Rapid JD1503261403

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

HDM JNoordLeideForesCartoAlect
HDM JD34 - 43 - 111 - 1
Noordwijk JD12 - 15 - 29 - 0
Leiden JD32 - 02 - 3
Forescate JD25 - 13 - 2
Cartouche JD32 - 93 - 32 - 3
Alecto JD20 - 83 - 2
HDM JRotteRapidKleinHUDITAlect
HDM JD32 - 16 - 0
Rotterdam JD32 - 12 - 31 - 3
Rapid JD10 - 02 - 23 - 3
Klein Zwitserland JD31 - 11 - 5
HUDITO JD14 - 27 - 0
Alecto JD22 - 1 - 3 - 4