hdm JD4

5e in poule Jongens D Lente 1e klasse E
1e in poule Jongens D najaarscompetitie 2e klasse B
1e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
4
Kieviten JD1
1
Forescate JD2
8
Leiden JD3
1
HCRB JD2
3
Klein Zwitserland JD3
0
HDM JD4
Zaterdag 23 april
1
HDM JD4
5
Leiden JD3
3
Forescate JD2
2
Klein Zwitserland JD3
3
HCRB JD2
8
Kieviten JD1

Wedstrijdschema

Forescate JD2
JD4
Uit
21-05-2022 11:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 709328
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
JD4
HCRB JD2
Thuis
28-05-2022 10:05
Veld: KGZA5
Nr. 709332
Kieviten JD1
JD4
Uit
11-06-2022 10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 709334
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden JD376013211018
2.Kieviten JD174032915012
3.Klein Zwitserland JD374032213012
4.Forescate JD27304112309
5.HDM JD47205111806
6.HCRB JD27205143906
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD45500174015
2.Zoetermeer JD25401276012
3.Alphen JD25203121406
4.HGC JD2520371506
5.Cartouche JD4510471603
6.Kieviten JD2510462103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD45410404013
2.Cartouche JD45320326011
3.HGC JD3522115908
4.Klein Zwitserland JD55212161007
5.Catwijck JD1510493103
6.Kieviten JD3500525400

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

HCRB HDM JLeideKleinKieviFores
HCRB JD20 - 53 - 13 - 8
HDM JD41 - 50 - 33 - 00 - 1
Leiden JD38 - 16 - 23 - 27 - 1
Klein Zwitserland JD38 - 23 - 01 - 25 - 0
Kieviten JD17 - 26 - 04 - 1
Forescate JD22 - 33 - 23 - 2
HDM JZoeteKieviHGC JCartoAlphe
HDM JD43 - 13 - 06 - 2
Zoetermeer JD20 - 29 - 08 - 1
Kieviten JD21 - 35 - 2
HGC JD22 - 72 - 02 - 1
Cartouche JD45 - 00 - 3
Alphen JD21 - 34 - 0
CatwiKieviHDM JKleinHGC JCarto
Catwijck JD12 - 40 - 2
Kieviten JD32 - 50 - 17
HDM JD412 - 23 - 02 - 2
Klein Zwitserland JD59 - 01 - 12 - 4
HGC JD310 - 00 - 62 - 2
Cartouche JD411 - 013 - 0