hdm JD5

1e in poule Jongens D Lente 4e klasse B
6e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse A
2e in poule Jongens D voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
2
Leiden JD5
0
Wateringse veld JD3
0
Pijnacker JD2
8
HDM JD5
4
Klein Zwitserland JD7
0
Rijswijk JD4
Zaterdag 23 april
1
HDM JD5
1
Leiden JD5
2
Rijswijk JD4
2
Pijnacker JD2
8
Wateringse veld JD3
0
Klein Zwitserland JD7

Wedstrijdschema

Rijswijk JD4
JD5
Uit
21-05-2022 08:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 709355
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
JD5
Wateringse veld JD3
Thuis
28-05-2022 14:00
Veld: RABO
Nr. 709359
Klein Zwitserland JD7
JD5
Uit
11-06-2022 09:00
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 709360
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JD57610448019
2.Leiden JD57421329014
3.Wateringse veld JD374122713013
4.Klein Zwitserland JD77214114307
5.Pijnacker JD27124143005
6.Rijswijk JD4701673201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft JD25500207015
2.Forcial JD154011211012
3.Westland JD15212161107
4.Berkel-Rodenrijs JD45203101406
5.Klein Zwitserland JD5510441303
6.HDM JD55014121801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden JD45410513013
2.HDM JD55410257013
3.Cartouche JD55302161509
4.Wateringse veld JD35203151906
5.Klein Zwitserland JD65104102303
6.HGC JD4500505000

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

WaterKleinRijswHDM JPijnaLeide
Wateringse veld JD38 - 02 - 31 - 1
Klein Zwitserland JD72 - 64 - 01 - 1
Rijswijk JD41 - 30 - 22 - 2
HDM JD515 - 1 - 4 - 31 - 1
Pijnacker JD24 - 74 - 10 - 80 - 7
Leiden JD52 - 013 - 17 - 31 - 3
BerkeHDM JWestlRing KleinForci
Berkel-Rodenrijs JD45 - 30 - 20 - 4
HDM JD54 - 41 - 22 - 3
Westland JD13 - 4 -
Ring Pass Delft JD24 - 25 - 1
Klein Zwitserland JD51 - 20 - 61 - 3
Forcial JD1 - 1 - 0
WaterHGC JHDM JLeideKleinCarto
Wateringse veld JD38 - 01 - 3
HGC JD40 - 130 - 19
HDM JD54 - 24 - 3
Leiden JD410 - 11 - 19 - 0
Klein Zwitserland JD62 - 35 - 01 - 12
Cartouche JD54 - 25 - 04 - 0