hdm JD7

2e in poule Jongens D najaarscompetitie 5e klasse B
3e in poule Jongens D voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
6
Cartouche JD6
4
HDM JD7
Zaterdag 27 november
1
Delfshaven JD2
1
Rotterdam JD7
8
HUDITO JD3
1
HDS JD3
Zaterdag 20 november
4
HDS JD3
0
Cartouche JD6
9
HDM JD7
1
Delfshaven JD2
1
Rotterdam JD7
3
HUDITO JD3
Zaterdag 13 november
4
HDM JD7
2
HDS JD3
7
HUDITO JD3
0
Delfshaven JD2
0
Cartouche JD6
2
Rotterdam JD7
Zaterdag 6 november
1
Delfshaven JD2
4
HDS JD3
0
Rotterdam JD7
5
HDM JD7
1
HUDITO JD3
2
Cartouche JD6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO JD35401267012
2.HDM JD75302251609
3.Cartouche JD65302181209
4.HDS JD35302171309
5.Rotterdam JD7511341504
6.Delfshaven JD2501443101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JD24400252012
2.Rijswijk JD44202151406
3.HDM JD7420282206
4.Cartouche JD64112141204
5.HDS JD4401331501

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Training

zie weekschema's / veldtrainingsschema

Team resultaten

DelfsHDM JRotteHDS JHUDITCarto
Delfshaven JD21 - 11 - 4
HDM JD79 - 14 - 23 - 7
Rotterdam JD70 - 51 - 3
HDS JD36 - 04 - 0
HUDITO JD37 - 08 - 11 - 2
Cartouche JD610 - 16 - 40 - 2
HDS JHDM JRijswNoordCarto
HDS JD41 - 31 - 61 - 1
HDM JD74 - 30 - 11
Rijswijk JD40 - 56 - 4
Noordwijk JD25 - 0
Cartouche JD67 - 12 - 4