hdm MA9

6e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A
1e in poule Meisjes A voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
1
Westland MA4
0
Rijswijk MA3
Vrijdag 10 juni
1
HDM MA9
0
Rijswijk MA3
Zaterdag 4 juni
1
Klein Zwitserland MA9
0
Rijswijk MA3
Donderdag 2 juni
1
Zoetermeer MA3
2
Klein Zwitserland MA9

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MA91512213921632
2.Craeyenhout MA4149234515029
3.Zoetermeer MA3149233421029
4.HDS MA3146354433021
5.Forescate MA4143561722014
6.HDM MA9144192128013
7.Westland MA4143471936013
8.Rijswijk MA313011295201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MA95500315015
2.HGC MA65212201507
3.Forescate MA55212171307
4.Craeyenhout MA35212142107
5.Klein Zwitserland MA55203162806
6.HDS MA4501421801

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Team resultaten

HDM MKleinCraeyWestlRijswHDS MZoeteFores
HDM MA91 - 31 - 24 - 1 - 1 - 42 - 30 - 1
Klein Zwitserland MA92 - 11 - 01 - 1 - 5 - 42 - 24 - 0
Craeyenhout MA43 - 05 - 06 - 0 - 3 - 26 - 11 - 1
Westland MA40 - 31 - 30 - 2 - 4 - 44 - 11 - 1
Rijswijk MA31 - 50 - 50 - 121 - 51 - 70 - 31 - 2
HDS MA35 - 0 - 3 - 32 - 0 - 1 - 23 - 3
Zoetermeer MA32 - 11 - 24 - 07 - 02 - 23 - 01 - 0
Forescate MA41 - 12 - 40 - 11 - 1 - 1 - 21 - 2
HDM MHGC MHDS MCraeyKleinFores
HDM MA99 - 18 - 04 - 1
HGC MA62 - 4 -
HDS MA41 - 61 - 10 - 3
Craeyenhout MA34 - 24 - 2
Klein Zwitserland MA53 - 95 - 07 - 4
Forescate MA54 - 47 - 1