hdm MA9

5e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A
1e in poule Meisjes A voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Forescate MA4
MA9
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 591331
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MA9
Craeyenhout MA4
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 591337
MA9
HDS MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 591341
Westland MA4
MA9
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 591344
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
MA9
Klein Zwitserland MA9
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 591350
Zoetermeer MA3
MA9
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 591354
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
MA9
Rijswijk MA3
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 591357
MA9
Forescate MA4
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 591361
Craeyenhout MA4
MA9
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 591362
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MA96600198315
2.HDS MA353111911010
3.Craeyenhout MA46312137010
4.Zoetermeer MA353111511010
5.HDM MA95203121206
6.Forescate MA451136904
7.Rijswijk MA3501471901
8.Westland MA4501421601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MA95500315015
2.HGC MA65212201507
3.Forescate MA55212171307
4.Craeyenhout MA35212142107
5.Klein Zwitserland MA55203162806
6.HDS MA4501421801

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Team resultaten

HDM MKleinCraeyWestlRijswHDS MZoeteFores
HDM MA94 - 12 - 3
Klein Zwitserland MA92 - 11 - 05 - 4
Craeyenhout MA46 - 1
Westland MA40 - 21 - 1
Rijswijk MA31 - 50 - 51 - 2
HDS MA35 - 03 - 32 - 0 -
Zoetermeer MA37 - 02 - 2
Forescate MA42 - 40 - 11 - 2
HDM MHGC MHDS MCraeyKleinFores
HDM MA99 - 18 - 04 - 1
HGC MA62 - 4 -
HDS MA41 - 61 - 10 - 3
Craeyenhout MA34 - 24 - 2
Klein Zwitserland MA53 - 95 - 07 - 4
Forescate MA54 - 47 - 1