hdm MA1

Landelijk Meisjes A regulier Poule Poule II

2e in poule Landelijk Meisjes A regulier Poule Poule II
1e in poule Topklasse Meisjes A voorcompetitie Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Groningen MA1
Thuis
10-03-2018
Nr. 25889
Schaerweij MA1
MA1
Uit
17-03-2018
Nr. 26004
Locatie: Krakelingweg (Schaerweijde), ZEIST
Gooische MA1
MA1
Uit
24-03-2018 14:15
Veld: KGW
Nr. 26169
Locatie: einde v/d Meerweg (Gooische), HILVERSUM - veld 1
MA1
Den Bosch MA1
Thuis
07-04-2018
Nr. 26253
Tilburg MA1
MA1
Uit
14-04-2018
Nr. 26352
Locatie: Sportp. Bredaseweg, TILBURG
MA1
Wageningen MA1
Thuis
21-04-2018
Nr. 26477
Bloemendaal MA1
MA1
Uit
12-05-2018
Nr. 26564
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
Groningen MA1
MA1
Uit
26-05-2018
Nr. 26742
Locatie: Sportp. 'Groninger Holt', HAREN GN
MA1
Schaerweij MA1
Thuis
02-06-2018
Nr. 26785

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch MA15500335015
2.hdm MA153111710010
3.Tilburg MA15302101109
4.Gooische MA1522112808
5.Bloemendaal MA15203101006
6.Schaerweijde MA1512281205
7.Wageningen MA1511391304
8.Groningen MA1500543400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MA16600251018
2.Rotterdam MA16312148010
3.Cartouche MA1621371707
4.Klein Zwitserland MA1600632300

Trainingen

di
17:30
-
19:30
Rabobank (Waterveld) (AB)
RJ/MM
do
17:00
-
18:30
Grasveld (Waterveld) (CD)
RJ/MM
Volledig schema

Team resultaten

BloDenGooGrohdmSchTilWag
Bloemendaal MA11 - 32 - 0
Den Bosch MA12 - 116 - 07 - 3
Gooische MA15 - 12 - 23 - 2
Groningen MA11 - 52 - 6
hdm MA14 - 11 - 13 - 0
Schaerweijde MA10 - 52 - 01 - 1
Tilburg MA12 - 14 - 3
Wageningen MA11 - 61 - 2
CarhdmKleRot
Cartouche MA10 - 53 - 22 - 2
hdm MA15 - 04 - 02 - 1
Klein Zwitserland MA10 - 20 - 61 - 5
Rotterdam MA13 - 00 - 33 - 0