hdm MA1

3e in poule Meisjes A regulier Landelijk A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
1
Phoenix MA1
7
Den Bosch MA1
1
Laren MA1
4
Bloemendaal MA1
1
HDM MA1
0
HGC MA1
3
Gooische MA1
4
SCHC MA1
Zaterdag 7 mei
1
Bloemendaal MA1
3
Den Bosch MA1
Zaterdag 23 april
2
Bloemendaal MA1
2
HDM MA1
4
Den Bosch MA1
0
Gooische MA1
0
HGC MA1
1
Phoenix MA1
0
SCHC MA1
2
Laren MA1

Wedstrijdschema

Den Bosch MA1
MA1
Uit
21-05-2022 14:30
KGW 3 (Waterveld)
Nr. 579495
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
MA1
SCHC MA1
Thuis
28-05-2022 12:10
Veld: KGW2
Nr. 579530
Laren MA1
MA1
Uit
04-06-2022 14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 579547
Locatie: Sportp. Eemnesserweg, LAREN NH

Poule stand (3e in poule Meisjes A regulier Landelijk A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch MA1118123617025
2.SCHC MA1118123417025
3.HDM MA1117403611025
4.Gooische MA1114342725015
5.Laren MA1114071823012
6.Bloemendaal MA1113172129010
7.HGC MA1113171727010
8.Phoenix MA111119105004

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Team resultaten

Den BHDM MSCHC PhoenLarenHGC MGooisBloem
Den Bosch MA11 - 34 - 25 - 14 - 14 - 0
HDM MA11 - 17 - 02 - 01 - 03 - 26 - 2
SCHC MA11 - 21 - 10 - 23 - 24 - 1
Phoenix MA11 - 70 - 70 - 91 - 33 - 30 - 2
Laren MA12 - 30 - 24 - 03 - 11 - 4
HGC MA11 - 43 - 40 - 13 - 22 - 22 - 1
Gooische MA14 - 22 - 23 - 42 - 04 - 13 - 1
Bloemendaal MA1 - 2 - 22 - 34 - 21 - 3