hdm MA12

Sub-topklasse Meisjes A Poule D Combi

1e in poule Sub-topklasse Meisjes A Poule D Combi
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
11
hdm MA12
1
Ring Pass Delft MA12
1
Leiden MA11
4
Cartouche MA12
5
hdm MA12
0
Victoria MA12
3
Victoria MA12
6
Ring Pass Delft MA12
3
HGC MA12
4
Cartouche MA12
2
HGC MA12
6
Leiden MA11

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Sub-topklasse Meisjes A Poule D Combi)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MA121210025821030
2.Cartouche MA12129124435028
3.Leonidas MA11129034617027
4.Ring Pass Delft MA12126153943019
5.HGC MA1212309386109
6.Victoria MA1212219215207
7.Leiden MA11121110173404

Team resultaten

CarhdmHGCLeiLeoRinVic
Cartouche MA125 - 39 - 64 - 22 - 02 - 24 - 3
hdm MA126 - 35 - 12 - 04 - 111 - 15 - 0
HGC MA123 - 44 - 62 - 61 - 73 - 42 - 1
Leiden MA111 - 41 - 31 - 41 - 30 - 31 - 2
Leonidas MA115 - 10 - 19 - 13 - 25 - 27 - 0
Ring Pass Delft MA122 - 33 - 24 - 73 - 12 - 47 - 2
Victoria MA122 - 32 - 105 - 41 - 10 - 23 - 6