hdm MA2

1e klasse Meisjes A regulier Poule B

7e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule B
6e in poule 1e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
2
Voorhout MA1
3
Ring Pass Delft MA2
5
Hoeksche Waard MA1
3
Cartouche MA2
7
Forcial MA1
1
hdm MA2
1
Wateringse veld MA1
0
Pijnacker MA1
Zaterdag 6 april
3
Cartouche MA2
0
Voorhout MA1
3
Ring Pass Delft MA2
0
Wateringse veld MA1
5
Pijnacker MA1
1
Forcial MA1
2
hdm MA2
1
Hoeksche Waard MA1

Wedstrijdschema

MA2
Wateringse Veld MA1
Thuis
11-05-2019
Nr. 21750
Voorhout MA1
MA2
Uit
18-05-2019 15:45
Veld: WATER
Nr. 21863
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
MA2
Ring Pass MA2
Thuis
25-05-2019
Nr. 21954

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MA2119113911028
2.Pijnacker MA1119023311027
3.Voorhout MA1117042116021
4.Wateringse veld MA1114341722015
5.Cartouche MA2114162121013
6.Forcial MA111308213209
7.hdm MA211227113308
8.Hoeksche Waard MA111218183507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MA15410251013
2.Zoetermeer MA15410194013
3.Westland MA15212101407
4.Dordrecht MA1520381506
5.Berkel-Rodenrijs MA1511371604
6.hdm MA2500552400

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
MN
do
19:00
-
20:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
SvW
Volledig schema

Team resultaten

CarForhdmHoePijRinVooWat
Cartouche MA22 - 23 - 20 - 23 - 04 - 1
Forcial MA12 - 17 - 11 - 21 - 41 - 90 - 2
hdm MA20 - 20 - 52 - 10 - 10 - 2
Hoeksche Waard MA15 - 33 - 40 - 41 - 52 - 2
Pijnacker MA15 - 13 - 05 - 14 - 23 - 2
Ring Pass Delft MA23 - 13 - 15 - 02 - 03 - 03 - 0
Voorhout MA11 - 03 - 14 - 13 - 22 - 30 - 1
Wateringse veld MA13 - 22 - 12 - 21 - 01 - 12 - 4
BerDorhdmLeiWesZoe
Berkel-Rodenrijs MA10 - 52 - 2
Dordrecht MA12 - 00 - 60 - 2
hdm MA20 - 32 - 41 - 2
Leiden MA18 - 06 - 1
Westland MA15 - 20 - 3
Zoetermeer MA17 - 27 - 20 - 0