hdm MA2

1e klasse Meisjes A regulier Poule B

8e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule B
6e in poule 1e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker MA11412024415036
2.Ring Pass Delft MA21411124915034
3.Voorhout MA1148152823025
4.Wateringse veld MA1147342624024
5.Cartouche MA2145182931016
6.Hoeksche Waard MA1143292640011
7.Forcial MA1143011244809
8.hdm MA2142210124208
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MA15410251013
2.Zoetermeer MA15410194013
3.Westland MA15212101407
4.Dordrecht MA1520381506
5.Berkel-Rodenrijs MA1511371604
6.hdm MA2500552400

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
MN
do
19:00
-
20:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
SvW
Volledig schema

Team resultaten

CarForhdmHoePijRinVooWat
Cartouche MA26 - 12 - 23 - 20 - 21 - 43 - 04 - 1
Forcial MA12 - 17 - 11 - 21 - 41 - 90 - 22 - 5
hdm MA20 - 20 - 52 - 10 - 10 - 50 - 20 - 2
Hoeksche Waard MA15 - 35 - 03 - 40 - 41 - 53 - 32 - 2
Pijnacker MA15 - 15 - 13 - 05 - 14 - 23 - 23 - 2
Ring Pass Delft MA23 - 13 - 15 - 02 - 01 - 33 - 03 - 0
Voorhout MA11 - 03 - 12 - 14 - 13 - 22 - 30 - 1
Wateringse veld MA13 - 22 - 12 - 22 - 01 - 01 - 12 - 4
BerDorhdmLeiWesZoe
Berkel-Rodenrijs MA10 - 52 - 2
Dordrecht MA12 - 00 - 60 - 2
hdm MA20 - 32 - 41 - 2
Leiden MA18 - 06 - 1
Westland MA15 - 20 - 3
Zoetermeer MA17 - 27 - 20 - 0