hdm MA2

2e in poule Meisjes A regulier 2e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA2
Pijnacker
Thuis
18-04-2020 12:00
Nr. 291400
Ring Pass Delft MA3
MA2
Uit
09-05-2020 17:15
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 307552
Westland MA2
MA2
Uit
16-05-2020
Nr. 307556
MA2
Rotterdam MA3
Thuis
06-06-2020
Nr. 307561

Poule stand (2e in poule Meisjes A regulier 2e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse MA16600185018
2.hdm MA26411135013
3.Westland MA26402268012
4.Ring Pass Delft MA36213161307
5.Dordrecht MA2621371007
6.Rotterdam MA3621371707
7.Pijnacker MA3620461106
8.Leiden MA4600632700

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

ma
20:30
-
21:30
KG 4 (Waterveld) (AB)
.MF
wo
19:30
-
20:30
KG 4 (Waterveld) (CD)
.MF
Volledig schema

Team resultaten

Pijnahdm MWestlSpijkRotteRing LeideDordr
Pijnacker MA30 - 11 - 20 - 2
hdm MA22 - 10 - 13 - 32 - 0
Westland MA24 - 03 - 2
Spijkenisse MA14 - 26 - 0
Rotterdam MA31 - 20 - 73 - 0
Ring Pass Delft MA31 - 31 - 24 - 0
Leiden MA40 - 50 - 92 - 4
Dordrecht MA21 - 12 - 52 - 1