hdm MA3

3e in poule Meisjes A regulier 2e klasse B
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
2
Rotterdam MA5
2
Pijnacker MA2
2
Capelle MA1
1
Alkemade MA1
9
Schiedam MA1
0
Derby MA2
1
HGC MA3
5
hdm MA3
Zaterdag 9 november
2
hdm MA3
2
Rotterdam MA5
1
Pijnacker MA2
2
Schiedam MA1
6
Capelle MA1
1
HGC MA3
Zaterdag 2 november
0
Derby MA2
2
Pijnacker MA2
2
Rotterdam MA5
6
Capelle MA1
2
Schiedam MA1
2
hdm MA3
2
HGC MA3
2
Alkemade MA1

Wedstrijdschema

MA3
Capelle MA1
Thuis
23-11-2019 12:15
Veld: KGZA6
Nr. 291417
Scheidsrechters: JA5, ( krt.nr. 000000 ) + 1 Ouder van MA3
MA3
Alkemade MA1
Thuis
30-11-2019 14:00
Veld: RABO
Nr. 291421
Pijnacker MA2
MA3
Uit
07-03-2020
Nr. 291423
MA3
Derby MA2
Thuis
14-03-2020
Nr. 291428
MA3
Schiedam MA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 291431
Rotterdam MA5
MA3
Uit
28-03-2020
Nr. 291435
MA3
HGC MA3
Thuis
04-04-2020
Nr. 291439
Capelle MA1
MA3
Uit
18-04-2020
Nr. 291441
Alkemade MA1
MA3
Uit
09-05-2020
Nr. 307562
MA3
Pijnacker MA2
Thuis
16-05-2020
Nr. 307570
Derby MA2
MA3
Uit
06-06-2020
Nr. 307571

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle MA1330014409
2.Schiedam MA1321013307
3.hdm MA331209505
4.Pijnacker MA231115404
5.Rotterdam MA5302161002
6.Alkemade MA120113401
7.HGC MA3301241301
8.Derby MA2200201100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle MA15410177013
2.hdm MA3522110808
3.Rotterdam MA352128907
4.Noordwijk MA151319906
5.Barendrecht MA251133804
6.Bleiswijk MA1510451103

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
20:30
-
21:30
KG 4 (Waterveld) (CD)
.LvM
wo
19:00
-
20:00
Rabobank (Waterveld) (CD)
.YF
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
10:30
MD8Ommoord MD7
Scheidsrechters: MA3, ( krt.nr. 000000 ) + 1 Ouder van MD8
Veld: KGW2
13:55
MC3Rapid MC1
Scheidsrechters: MA3, ( krt.nr. K33NX5X ) + 1 Ouder van MC3
Veld: KGZA6

Team resultaten

SchiePijnahdm MRotteHGC MDerbyCapelAlkem
Schiedam MA12 - 29 - 0
Pijnacker MA21 - 2
hdm MA32 - 2
Rotterdam MA52 - 22 - 6
HGC MA31 - 52 - 2
Derby MA20 - 2
Capelle MA16 - 12 - 1
Alkemade MA1
hdm MBleisBarenRotteNoordCapel
hdm MA32 - 01 - 2
Bleiswijk MA1
Barendrecht MA21 - 01 - 4
Rotterdam MA33 - 31 - 4
Noordwijk MA11 - 11 - 3
Capelle MA12 - 24 - 2