hdm MA3

2e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
6
Capelle MA1
2
Gouda MA2
Zaterdag 4 juni
6
HDM MA3
2
Gouda MA2
Vrijdag 3 juni
HCRB MA1
Ring Pass Delft MA2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MA41410315616033
2.HDM MA31410136028031
3.Alphen MA2149144519028
4.Capelle MA1146173342019
5.HCRB MA1135173236016
6.Ring Pass Delft MA284132018013
7.Gouda MA2143292255011
8.Waddinxveen MA1142210183708
9.Rotterdam MA9500543900

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

RotteHCRB HDM MZoeteWaddiRing GoudaCapelAlphe
Rotterdam MA92 - 50 - 50 - 12
HCRB MA12 - 51 - 33 - 0 - 5 - 13 - 31 - 5
HDM MA38 - 14 - 10 - 05 - 16 - 27 - 24 - 3
Zoetermeer MA49 - 15 - 15 - 18 - 21 - 16 - 01 - 1
Waddinxveen MA10 - 24 - 50 - 20 - 11 - 12 - 42 - 0
Ring Pass Delft MA22 - 41 - 42 - 23 - 0
Gouda MA22 - 40 - 82 - 53 - 11 - 62 - 10 - 6
Capelle MA14 - 33 - 22 - 50 - 35 - 1 - 3 - 2
Alphen MA22 - 12 - 13 - 21 - 02 - 45 - 01 - 0