hdm MA3

3e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
Gouda MA2
1
Capelle MA1
1
Zoetermeer MA4
1
Alphen MA2
5
HDM MA3
1
Waddinxveen MA1
2
Rotterdam MA9
5
HCRB MA1
Zaterdag 20 november
1
Alphen MA2
0
Waddinxveen MA1
5
HCRB MA1
1
Gouda MA2
9
Zoetermeer MA4
1
Rotterdam MA9
3
Capelle MA1
2
HDM MA3
Zondag 14 november
0
Rotterdam MA9
12
Alphen MA2
Zaterdag 13 november
4
HDM MA3
1
HCRB MA1
2
Waddinxveen MA1
4
Capelle MA1
2
Gouda MA2
5
Zoetermeer MA4
Zaterdag 6 november
0
Rotterdam MA9
5
Gouda MA2
3
HCRB MA1
0
Waddinxveen MA1
5
Zoetermeer MA4
1
HDM MA3
1
Alphen MA2
0
Capelle MA1

Wedstrijdschema

MA3
Alphen MA2
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 591028
Gouda MA2
MA3
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 591029
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Rotterdam MA9
MA3
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 591036
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
MA3
Zoetermeer MA4
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 591041
HCRB MA1
MA3
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 591043
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK
MA3
Capelle MA1
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 591047
Waddinxveen MA1
MA3
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 591052
Locatie: Sportp. 'De Sniep', WADDINXVEEN
Alphen MA2
MA3
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 591053
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
MA3
Gouda MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 591060

Poule stand (3e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MA25410211013
2.Zoetermeer MA45410225013
3.HDM MA35302201109
4.HCRB MA15302171109
5.Capelle MA15302121009
6.Gouda MA25203101706
7.Waddinxveen MA1500531500
8.Rotterdam MA9500543900

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

RotteHCRB HDM MZoeteWaddiGoudaCapelAlphe
Rotterdam MA92 - 50 - 50 - 12
HCRB MA13 - 05 - 1
HDM MA38 - 14 - 15 - 1
Zoetermeer MA49 - 15 - 11 - 1
Waddinxveen MA10 - 22 - 4
Gouda MA22 - 52 - 10 - 6
Capelle MA14 - 33 - 2
Alphen MA21 - 01 - 0