hdm MO18-4
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Ypenburg MO18-2
2
Roomburg MO18-2
4
Alecto MO18-1
0
Alphen MO18-2
3
Bleiswijk MO18-1
2
Leiden MO18-2
7
Voorhout MO18-1
0
HDM MO18-4
Zaterdag 16 maart
2
Alphen MO18-2
1
Voorhout MO18-1
3
HDM MO18-4
7
Bleiswijk MO18-1
5
Leiden MO18-2
0
Ypenburg MO18-2
3
Roomburg MO18-2
2
Alecto MO18-1
Zaterdag 9 maart
2
Alphen MO18-2
1
Bleiswijk MO18-1
1
HDM MO18-4
2
Ypenburg MO18-2
0
Roomburg MO18-2
2
Leiden MO18-2
3
Alecto MO18-1
2
Voorhout MO18-1
Zaterdag 2 maart
3
Leiden MO18-2
1
HDM MO18-4
1
Ypenburg MO18-2
1
Alphen MO18-2
2
Bleiswijk MO18-1
8
Alecto MO18-1
4
Voorhout MO18-1
2
Roomburg MO18-2
Wedstrijdschema
MO18-4
Alecto MO18-1
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KGW4
Nr. 1203464
Scheidsrechters: JO18-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO18-4
Alphen MO18-2
MO18-4
Uit
13-04-2024
Nr. 1203469
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Roomburg MO18-2
MO18-4
Uit
20-04-2024
Nr. 1203473
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
MO18-4
Leiden MO18-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1203475
Ypenburg MO18-2
MO18-4
Uit
01-06-2024
Nr. 1203480
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto MO18-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 32 | 12 | 0 | 22 |
2. | Leiden MO18-2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 7 | 0 | 17 |
3. | Voorhout MO18-1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 24 | 9 | 0 | 16 |
4. | Roomburg MO18-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 17 | 15 | 0 | 14 |
5. | Alphen MO18-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 17 | 0 | 11 |
6. | Bleiswijk MO18-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 16 | 21 | 0 | 8 |
7. | Ypenburg MO18-2 | 9 | 1 | 4 | 4 | 6 | 16 | 0 | 7 |
8. | HDM MO18-4 | 9 | 1 | 0 | 8 | 12 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg MO18-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 7 | 0 | 12 |
2. | HGC MO18-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 23 | 8 | 0 | 10 |
3. | HDM MO18-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 9 | 0 | 10 |
4. | Leiden MO18-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | 0 | 7 |
5. | Forescate MO18-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 21 | 0 | 4 |
6. | Alecto MO18-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 40 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ypenb | HDM M | Bleis | Voorh | Roomb | Leide | Alphe | Alect | |
Ypenburg MO18-2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
HDM MO18-4 | 1 - 2 | 3 - 7 | 0 - 6 | 2 - 5 | 1 - 2 | |||
Bleiswijk MO18-1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 8 | ||||
Voorhout MO18-1 | 7 - 0 | 1 - 3 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
Roomburg MO18-2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | ||||
Leiden MO18-2 | 5 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
Alphen MO18-2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | |||
Alecto MO18-1 | 4 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 4 - 0 |
HDM M | Roomb | Leide | HGC M | Fores | Alect | |
HDM MO18-4 | 4 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | |||
Roomburg MO18-2 | 3 - 0 | 7 - 2 | ||||
Leiden MO18-3 | 3 - 1 | 4 - 1 | ||||
HGC MO18-2 | 1 - 4 | 4 - 0 | 11 - 0 | |||
Forescate MO18-2 | 1 - 5 | 3 - 3 | ||||
Alecto MO18-2 | 0 - 5 | 0 - 15 | 3 - 5 |