hdm MA4

3e in poule Meisjes A regulier 3e klasse B
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
2
Voorne MA1
2
HDM MA4
Zaterdag 27 november
2
Rotterdam MA3
2
Berkel-Rodenrijs MA2
1
Alecto MA4
2
Pijnacker MA3
0
Hoeksche Waard MA1
1
HDM MA4
3
Victoria MA3
1
Voorne MA1
Zaterdag 20 november
0
HDM MA4
2
Victoria MA3
6
Rotterdam MA3
2
Hoeksche Waard MA1
3
Berkel-Rodenrijs MA2
5
Pijnacker MA3
4
Voorne MA1
0
Alecto MA4
Zaterdag 13 november
3
Victoria MA3
1
Rotterdam MA3
4
Hoeksche Waard MA1
1
Berkel-Rodenrijs MA2
0
Alecto MA4
5
HDM MA4
1
Pijnacker MA3
1
Voorne MA1

Wedstrijdschema

MA4
Rotterdam MA3
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 591084
Berkel Rodenrijs MA2
MA4
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 591085
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
MA4
Voorne MA1
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 591092
Pijnacker MA3
MA4
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 591094
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
MA4
Alecto MA4
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 591100
Victoria MA3
MA4
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 591103
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
MA4
Hoeksche Waard MA1
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 591109
Rotterdam MA3
MA4
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 591112
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
MA4
Berkel Rodenrijs MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 591116

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MA35401127012
2.Rotterdam MA35311209010
3.HDM MA45311134010
4.Pijnacker MA3521291407
5.Hoeksche Waard MA15203171206
6.Voorne MA1513110806
7.Berkel-Rodenrijs MA25122111405
8.Alecto MA4500532700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MA35500394015
2.HDM MA45401227012
3.Leiden MA4530211909
4.Alecto MA25203151706
5.HGC MA35104101703
6.Voorhout MA2500514400

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

PijnaHDM MBerkeVoornVictoRotteHoeksAlect
Pijnacker MA31 - 11 - 4
HDM MA45 - 00 - 2
Berkel-Rodenrijs MA23 - 52 - 2
Voorne MA1 - 4 - 0
Victoria MA31 - 33 - 13 - 1
Rotterdam MA32 - 26 - 27 - 1
Hoeksche Waard MA10 - 14 - 12 - 3
Alecto MA41 - 20 - 51 - 9
NoordHDM MVoorhLeideHGC MAlect
Noordwijk MA35 - 33 - 0
HDM MA410 - 03 - 24 - 0
Voorhout MA20 - 190 - 41 - 4
Leiden MA40 - 22 - 15 - 3
HGC MA31 - 62 - 5
Alecto MA20 - 6 -