hdm MA5

5e klasse Meisjes A regulier Poule C

4e in poule 5e klasse Meisjes A regulier Poule C
2e in poule 5e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA5
Klein Zwitserland MA6
Thuis
27-10-2018 00:00
Veld: RABO
Nr. 20728
AFGELAST
MA5
Klein Zwitserland MA6
Thuis
27-10-2018
Nr. 20728
AFGELAST
LOHC MA6
MA5
Uit
03-11-2018 15:45
Veld: WATER
Nr. 20867
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 2
MA5
Alecto MA5
Thuis
10-11-2018
Nr. 20910
HGC MA5
MA5
Uit
17-11-2018
Nr. 21016
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
MA5
Forescate MA5
Thuis
24-11-2018
Nr. 21092
Roomburg MA4
MA5
Uit
09-03-2019
Nr. 21198
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
MA5
Cartouche MA5
Thuis
16-03-2019
Nr. 21274
Klein Zwitserland MA6
MA5
Uit
23-03-2019
Nr. 21431
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MA5
LOHC MA6
Thuis
30-03-2019
Nr. 21456
Alecto MA5
MA5
Uit
06-04-2019
Nr. 21582
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
MA5
HGC MA5
Thuis
13-04-2019
Nr. 21638
Forescate MA5
MA5
Uit
11-05-2019
Nr. 21757
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MA5
Roomburg MA4
Thuis
18-05-2019
Nr. 21820
Cartouche MA5
MA5
Uit
25-05-2019
Nr. 21902
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MA500000000
2.Cartouche MA500000000
3.Forescate MA500000000
4.hdm MA500000000
5.HGC MA500000000
6.Klein Zwitserland MA600000000
7.Leiden MA600000000
8.Roomburg MA400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCRB MA35500305015
2.hdm MA55221121308
3.Alecto MA55212142007
4.Forescate MA45113101404
5.Klein Zwitserland MA4511391504
6.Leonidas MA6511361404

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
KG 4 (Waterveld) (CD)
AG
do
19:00
-
20:00
KG 6 (Zandveld) (AB)
MH
Volledig schema

Team resultaten

AleCarForhdmHGCKleLeiRoo
Alecto MA5
Cartouche MA5
Forescate MA5
hdm MA5
HGC MA5
Klein Zwitserland MA6
Leiden MA6
Roomburg MA4
AleForHCRhdmKleLeo
Alecto MA57 - 32 - 32 - 1
Forescate MA40 - 31 - 1
HCRB MA312 - 24 - 1
hdm MA52 - 65 - 3
Klein Zwitserland MA41 - 10 - 40 - 5
Leonidas MA63 - 21 - 10 - 5