hdm MA5

3e in poule Meisjes A regulier 4e klasse D
3e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
Forescate MA6
Pijnacker MA4
Zaterdag 27 november
1
HDM MA5
2
Kieviten MA2
7
Forescate MA6
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
1
Klein Zwitserland MA4
Zaterdag 20 november
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
2
Kieviten MA2
1
Forescate MA6
0
Pijnacker MA4
0
Klein Zwitserland MA4
Zaterdag 13 november
4
HDM MA5
2
Pijnacker MA4
4
Klein Zwitserland MA4
0
Catwijck MA3
2
Alphen MA3
2
Kieviten MA2
Zaterdag 6 november
2
HDM MA5
1
Forescate MA6
3
Kieviten MA2
2
Klein Zwitserland MA4
4
Pijnacker MA4
1
Catwijck MA3

Wedstrijdschema

Catwijck MA3
MA5
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 591132
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
MA5
Klein Zwitserland MA4
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 591136
MA5
Alphen MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 591139
Forescate MA6
MA5
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 591140
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Pijnacker MA4
MA5
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 591145
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
Kieviten MA2
MA5
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 591149
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
MA5
Catwijck MA3
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 591153
Klein Zwitserland MA4
MA5
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 591157
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MA25410166013
2.Alphen MA34310103010
3.HDM MA542027906
4.Klein Zwitserland MA441127504
5.Pijnacker MA431116504
6.Forescate MA631029403
7.Catwijck MA3500512400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MA35500251015
2.Klein Zwitserland MA45401127012
3.HDM MA55302151209
4.Rijswijk MA35203121206
5.Noordwijk MA5510451903
6.HGC MA4500511900

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

PijnaForesCatwiHDM MKleinKieviAlphe
Pijnacker MA44 - 10 - 0
Forescate MA6 - 7 - 0
Catwijck MA30 - 70 - 2
HDM MA54 - 22 - 11 - 2
Klein Zwitserland MA44 - 0
Kieviten MA22 - 13 - 2
Alphen MA34 - 02 - 12 - 2
NoordRijswHGC MHDM MKleinFores
Noordwijk MA51 - 31 - 03 - 5
Rijswijk MA34 - 60 - 2
HGC MA41 - 40 - 30 - 7
HDM MA54 - 00 - 40 - 1
Klein Zwitserland MA43 - 0
Forescate MA38 - 02 - 17 - 0