hdm MA6

5e in poule Meisjes A regulier 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 4 december
2
Alecto MA3
1
HGC MA3
Zaterdag 27 november
7
Forescate MA2
3
Klein Zwitserland MA8
1
Cartouche MA4
2
Craeyenhout MA2
0
Ring Pass Delft MA3
2
HDM MA6
Alecto MA3
HGC MA3
Zaterdag 20 november
6
Klein Zwitserland MA8
1
HGC MA3
5
Forescate MA2
0
Cartouche MA4
1
Ring Pass Delft MA3
2
Craeyenhout MA2
5
HDM MA6
0
Alecto MA3
Zaterdag 13 november
3
HGC MA3
1
HDM MA6
1
Ring Pass Delft MA3
2
Forescate MA2
4
Cartouche MA4
4
Klein Zwitserland MA8
0
Alecto MA3
2
Craeyenhout MA2

Wedstrijdschema

MA6
Cartouche MA4
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 591181
Forescate MA2
MA6
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 591185
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Craeyenhout MA2
MA6
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 591187
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
MA6
Klein Zwitserland MA8
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 591193
MA6
HGC MA3
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 591196
Alecto MA3
MA6
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 591199
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
MA6
Ring Pass Delft MA3
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 591204
Cartouche MA4
MA6
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 591208
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
MA6
Forescate MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 591213

Poule stand (5e in poule Meisjes A regulier 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MA25500258015
2.Craeyenhout MA25500124015
3.Klein Zwitserland MA85212182007
4.Ring Pass Delft MA352039706
5.HDM MA65203111106
6.Alecto MA3520361506
7.HGC MA3510491703
8.Cartouche MA4501471501

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

KleinHDM MRing HGC MForesCraeyCartoAlect
Klein Zwitserland MA84 - 26 - 1
HDM MA61 - 45 - 0
Ring Pass Delft MA36 - 10 - 21 - 21 - 2
HGC MA33 - 13 - 6
Forescate MA27 - 35 - 05 - 1
Craeyenhout MA22 - 1
Cartouche MA44 - 40 - 11 - 2
Alecto MA3 - 0 - 23 - 2