hdm MA7

4e in poule Meisjes A regulier 5e klasse A
6e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
1
Wateringse veld MA3
7
Cartouche MA5
2
Craeyenhout MA3
2
Klein Zwitserland MA5
5
Leiden MA6
3
HGC MA6
Zaterdag 20 november
8
Klein Zwitserland MA5
0
Wateringse veld MA3
4
HDM MA7
6
Cartouche MA5
11
HGC MA6
1
Craeyenhout MA3
Zaterdag 13 november
5
Cartouche MA5
0
Klein Zwitserland MA5
1
Wateringse veld MA3
3
HGC MA6
4
Leiden MA6
3
HDM MA7
Zaterdag 6 november
1
HGC MA6
5
Cartouche MA5
2
HDM MA7
0
Klein Zwitserland MA5
7
Leiden MA6
3
Craeyenhout MA3

Wedstrijdschema

Wateringse veld MA3
MA7
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 591231
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
MA7
HGC MA6
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 591233
MA7
Craeyenhout MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 591236
Klein Zwitserland MA5
MA7
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 591238
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MA7
Leiden MA6
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 591242
Cartouche MA5
MA7
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 591243
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
MA7
Wateringse veld MA3
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 591252
HGC MA6
MA7
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 591254
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MA54400236012
2.Leiden MA644002110012
3.HGC MA65302211309
4.HDM MA74202151406
5.Klein Zwitserland MA55113111204
6.Craeyenhout MA34013102601
7.Wateringse veld MA3400432300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MA25320116011
2.Craeyenhout MA45311144010
3.Pollux MA2531177010
4.HDS MA35122111105
5.Klein Zwitserland MA351229905
6.HDM MA7500541900

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

HGC MHDM MWaterCartoCraeyLeideKlein
HGC MA61 - 511 - 1
HDM MA74 - 62 - 0
Wateringse veld MA31 - 31 - 71 - 5
Cartouche MA55 - 0
Craeyenhout MA34 - 62 - 2
Leiden MA65 - 34 - 37 - 3
Klein Zwitserland MA51 - 38 - 0
HDM MWaterCraeyHDS MPolluKlein
HDM MA71 - 82 - 40 - 3
Wateringse veld MA23 - 11 - 12 - 2
Craeyenhout MA41 - 21 - 03 - 0
HDS MA32 - 34 - 4
Pollux MA21 - 01 - 0
Klein Zwitserland MA31 - 31 - 1