hdm MB1

Landelijk Meisjes B regulier Poule B

7e in poule Landelijk Meisjes B regulier Poule B
1e in poule Topklasse Meisjes B voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Amsterdam MB1149325123030
2.Schaerweijde MB1148424621028
3.Den Bosch MB1148243223026
4.Push MB1147161720022
5.Gooische MB1145543629020
6.Nijmegen MB1145272734017
7.hdm MB1144283237014
8.Victoria MB1140113146801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MB16510225016
2.HGC MB163211212011
3.Leonidas MB1611491804
4.Craeyenhout MB1610591703

Team nieuws

hdm topjeugd met NL U16 bij Paasstage in Engeland

Dinsdag 23 april
V.L.N.R. Belén, June, Ivy

Belén (MA1), Ivy en June (MB1) zijn weer een mooie ervaring rijker na hun Paasstage met Nederland U16 in Lilleshall, Engeland. Zij speelden 3 wedstrijden tegen hun leeftijdsgenoten van Engeland U16. Alle 3 de wedstrijden werden gewonnen: 1-5, 0-1, 0-1.

Hdm MB1 wint met klinkende cijfers van HGC

Dinsdag 25 december 2018

De meisjes van hdm speelden vandaag in het Topsportcentrum in Rotterdam. Tegenover hen stond HGC. Omdat het Haagse team volgens de papieren ‘uit’ speelde waren de blauw witte shirts vervangen voor de groen-gele outfit. Op zich leek het een evenwichtige wedstrijd te worden. Twee teams aan elkaar gewaagd. Toch was het hdm die eerst de voorsprong pakte. Na het scoren van HGC ging de wedstrijd met 1-2 de rust in.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

wo
17:30
-
19:30
KG 2 (Waterveld) (AB)
LP/NT
do
18:30
-
20:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
LP/NT
Volledig schema

Team resultaten

AmsDenGoohdmNijPusSchVic
Amsterdam MB11 - 35 - 22 - 22 - 06 - 13 - 28 - 0
Den Bosch MB12 - 11 - 04 - 23 - 12 - 10 - 33 - 1
Gooische MB14 - 43 - 34 - 31 - 11 - 11 - 16 - 3
hdm MB13 - 54 - 10 - 33 - 40 - 23 - 36 - 1
Nijmegen MB10 - 51 - 02 - 32 - 32 - 11 - 56 - 1
Push MB10 - 32 - 12 - 11 - 00 - 20 - 12 - 0
Schaerweijde MB12 - 22 - 23 - 25 - 15 - 30 - 19 - 1
Victoria MB12 - 41 - 70 - 50 - 22 - 21 - 31 - 5
CrahdmHGCLeo
Craeyenhout MB11 - 30 - 14 - 3
hdm MB14 - 14 - 05 - 0
HGC MB13 - 23 - 33 - 1
Leonidas MB13 - 10 - 32 - 2