hdm MO16-2
5e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - C
1e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
1
Leiden MO16-2
6
Catwijck MO16-1
Zaterdag 20 april
2
HDS MO16-1
0
HDM MO16-2
Wedstrijdschema
MO16-2
Leiden MO16-2
Thuis
25-05-2024
12:10
Veld: KGW2
Nr. 1304569
Scheidsrechters: MO18-4, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-2
Catwijck MO16-1
MO16-2
Uit
01-06-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304572
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-2
Klein Zwitserland MO16-2
Thuis
08-06-2024
12:25
Veld: KGW4
Nr. 1304576
SC ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-2
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO16-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 4 | 0 | 14 |
2. | Klein Zwitserland MO16-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 8 | 0 | 12 |
3. | HDS MO16-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | 0 | 11 |
4. | Craeyenhout MO16-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 12 | 0 | 10 |
5. | HDM MO16-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 13 | 0 | 5 |
6. | Leiden MO16-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 29 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate MO16-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 3 | 0 | 12 |
2. | Alecto MO16-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 0 | 12 |
3. | Catwijck MO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8 | 0 | 10 |
4. | Roomburg MO16-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 14 | 0 | 4 |
5. | HDM MO16-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 16 | 0 | 4 |
6. | Kieviten MO16-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 13 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO16-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 0 | 15 |
2. | Alphen MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | 0 | 9 |
3. | Zoetermeer MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 13 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland MO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 0 | 9 |
5. | Alecto MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Dominique
Sara
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 25 mei
10:05
JO12-3
–
Cartouche JO12-2
Scheidsrechters: MO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-3
Veld: KGZA5
Zaterdag 8 juni
10:20
MO16-10
–
Roomburg MO16-6
Scheidsrechters: MO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-10
Veld: KGW4
10:30
MO14-4
–
Ommoord MO14-1
Scheidsrechters: MO16-2, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-4
Veld: KGZA5
Overige activiteiten
Zaterdag 8 juni
12:00 – 14:00
Bardienst 3: HDM JO16-4 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon), HDM MO16-2 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon)
Team resultaten
HDS M | HDM M | Leide | Klein | Craey | Catwi | |
HDS MO16-1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | - | ||
HDM MO16-2 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | |||
Leiden MO16-2 | 1 - 3 | 3 - 3 | 2 - 5 | 1 - 6 | ||
Klein Zwitserland MO16-2 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
Craeyenhout MO16-2 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
Catwijck MO16-1 | 1 - 1 | 7 - 0 | 3 - 1 | 5 - 0 |
HDM M | Roomb | Kievi | Fores | Catwi | Alect | |
HDM MO16-2 | 2 - 2 | 0 - 4 | ||||
Roomburg MO16-1 | 2 - 1 | 0 - 5 | 2 - 3 | |||
Kieviten MO16-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
Forescate MO16-1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | |||
Catwijck MO16-1 | 3 - 0 | 2 - 1 | ||||
Alecto MO16-1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 |
HDM M | Zoete | Roomb | Klein | Alphe | Alect | |
HDM MO16-2 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
Zoetermeer MO16-2 | 1 - 2 | 5 - 3 | ||||
Roomburg MO16-2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO16-4 | 1 - 4 | 5 - 3 | ||||
Alphen MO16-2 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||
Alecto MO16-2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |