hdm MB4

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 2e klasse C
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
3
Alecto MB2
2
Voorhout MB1
1
HDM MB4
3
Catwijck MB1
0
Leiden MB4
2
Noordwijk MB2
Zaterdag 20 november
3
Catwijck MB1
1
Alecto MB2
5
Voorhout MB1
1
Leiden MB4
1
Noordwijk MB2
0
HDM MB4
Zaterdag 13 november
2
HDM MB4
3
Leiden MB4
1
Voorhout MB1
2
Catwijck MB1
1
Alecto MB2
1
Noordwijk MB2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MB15500165015
2.Alecto MB25311149010
3.Noordwijk MB2531188010
4.Voorhout MB15104121403
5.HDM MB4510491403
6.Leiden MB4510471603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MB15410143013
2.Forescate MB25311147010
3.Leiden MB352309509
4.HDM MB4520352006
5.Ypenburg MB251138704
6.Zoetermeer MB350051900

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

HDM MVoorhNoordLeideCatwiAlect
HDM MB42 - 31 - 31 - 5
Voorhout MB12 - 55 - 11 - 2
Noordwijk MB21 - 03 - 2
Leiden MB40 - 21 - 3
Catwijck MB15 - 13 - 1
Alecto MB23 - 21 - 14 - 2
YpenbHDM MZoeteLeideKieviFores
Ypenburg MB21 - 24 - 00 - 1
HDM MB41 - 00 - 31 - 9
Zoetermeer MB30 - 10 - 1
Leiden MB32 - 22 - 11 - 1
Kieviten MB17 - 14 - 1
Forescate MB22 - 11 - 1