hdm MB5

1e in poule Meisjes B Lente 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
7
HDM MB5
2
Noordwijk MB4
2
Alecto MB5
0
Klein Zwitserland MB5
2
Leiden MB7
4
Pijnacker MB3
Zaterdag 23 april
1
Klein Zwitserland MB5
0
Leiden MB7
3
Pijnacker MB3
1
HDM MB5
Noordwijk MB4
Alecto MB5

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland MB5
MB5
Uit
21-05-2022 16:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 709490
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MB5
Leiden MB7
Thuis
28-05-2022 16:25
Veld: KGW3
Nr. 709492
Alecto MB5
MB5
Uit
11-06-2022 15:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 709495
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (1e in poule Meisjes B Lente 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MB57601226018
2.Pijnacker MB37601206018
3.Klein Zwitserland MB574031010012
4.Noordwijk MB46114101704
5.Alecto MB5611461904
6.Leiden MB7710661603

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

NoordLeideHDM MAlectPijnaKlein
Noordwijk MB43 - 00 - 3 - 1 - 2
Leiden MB70 - 52 - 40 - 1
HDM MB57 - 22 - 01 - 03 - 1
Alecto MB53 - 30 - 40 - 62 - 0
Pijnacker MB32 - 03 - 13 - 1
Klein Zwitserland MB52 - 11 - 04 - 1