hdm MB5

1e in poule Meisjes B Lente 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
1
Alecto MB5
4
HDM MB5
1
Klein Zwitserland MB5
1
Pijnacker MB3
1
Leiden MB7
1
Noordwijk MB4
Zaterdag 4 juni
0
Noordwijk MB4
2
Alecto MB5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes B Lente 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MB510901347027
2.Pijnacker MB310811337025
3.Klein Zwitserland MB5104151221013
4.Noordwijk MB410226162908
5.Leiden MB71021782007
6.Alecto MB51021792807

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

NoordLeideHDM MAlectPijnaKlein
Noordwijk MB43 - 00 - 3 - 1 - 25 - 1
Leiden MB71 - 10 - 51 - 02 - 40 - 1
HDM MB57 - 23 - 02 - 01 - 03 - 1
Alecto MB53 - 30 - 41 - 40 - 62 - 0
Pijnacker MB38 - 02 - 03 - 14 - 03 - 1
Klein Zwitserland MB52 - 11 - 00 - 54 - 11 - 1