hdm MO16-5
4e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - E
6e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
4
Leiden MO16-4
2
HDM MO16-5
4
Noordwijk MO16-2
1
HGC MO16-5
3
Zoetermeer MO16-3
0
Voorhout MO16-2
Zaterdag 6 april
1
HDM MO16-5
0
Voorhout MO16-2
1
Zoetermeer MO16-3
4
HGC MO16-5
4
Leiden MO16-4
7
Noordwijk MO16-2
Zaterdag 23 maart
1
Voorhout MO16-2
2
Leiden MO16-4
1
Noordwijk MO16-2
0
Zoetermeer MO16-3
0
HGC MO16-5
2
HDM MO16-5
Wedstrijdschema
MO16-5
Zoetermeer MO16-3
Thuis
11-05-2024
11:45
Veld: RABO
Nr. 1304825
Noordwijk MO16-2
MO16-5
Uit
25-05-2024
13:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304829
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
MO16-5
HGC MO16-5
Thuis
01-06-2024
Nr. 1304831
Voorhout MO16-2
MO16-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1304834
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO16-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 7 | 0 | 18 |
2. | Zoetermeer MO16-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 7 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO16-4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | 0 | 9 |
4. | HDM MO16-5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | 0 | 9 |
5. | HGC MO16-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | 0 | 6 |
6. | Voorhout MO16-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg MO16-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 25 | 7 | 0 | 13 |
2. | Nieuwkoop MO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8 | 0 | 10 |
3. | HDM MO16-5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 10 | 0 | 8 |
4. | Leiden MO16-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 11 | 0 | 5 |
5. | Gouda MO16-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 22 | 0 | 3 |
6. | Alkemade MO16-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 8 | 16 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO16-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 28 | 9 | 0 | 15 |
2. | HGC MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 13 | 0 | 9 |
3. | Noordwijk MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 10 | 0 | 9 |
4. | Forescate MO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 12 | 0 | 6 |
5. | Cartouche MO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 20 | 0 | 4 |
6. | HDM MO16-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 20 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HGC M | HDM M | Zoete | Voorh | Noord | Leide | |
HGC MO16-5 | 0 - 2 | 2 - 5 | ||||
HDM MO16-5 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
Zoetermeer MO16-3 | 1 - 4 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||
Voorhout MO16-2 | 0 - 4 | 0 - 1 | 1 - 2 | |||
Noordwijk MO16-2 | 4 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | |||
Leiden MO16-4 | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 7 |
HDM M | Roomb | Nieuw | Leide | Gouda | Alkem | |
HDM MO16-5 | 2 - 6 | 3 - 0 | 4 - 2 | |||
Roomburg MO16-3 | 4 - 1 | 3 - 3 | 5 - 0 | |||
Nieuwkoop MO16-1 | 0 - 0 | 4 - 3 | ||||
Leiden MO16-4 | 1 - 3 | 5 - 1 | ||||
Gouda MO16-3 | 1 - 7 | 0 - 4 | ||||
Alkemade MO16-1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 4 |
HDM M | Noord | Kievi | HGC M | Fores | Carto | |
HDM MO16-5 | 1 - 4 | 0 - 6 | 2 - 3 | |||
Noordwijk MO16-2 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||
Kieviten MO16-1 | 5 - 1 | 4 - 2 | 9 - 3 | |||
HGC MO16-2 | 4 - 1 | 5 - 2 | ||||
Forescate MO16-2 | 3 - 4 | 3 - 4 | ||||
Cartouche MO16-3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 |