hdm MB6

4e klasse Meisjes B regulier Poule F

3e in poule 4e klasse Meisjes B regulier Poule F
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 april
1
Leiden MB8
2
Wateringse veld MB4
5
hdm MB6
1
Zoetermeer MB8
4
Klein Zwitserland MB5
1
Alecto MB5
Zaterdag 14 april
1
Alecto MB5
1
hdm MB6
2
Rijswijk MB5
1
Klein Zwitserland MB5
2
Wateringse veld MB4
0
Roomburg MB6
1
Zoetermeer MB8
4
Leiden MB8
Woensdag 11 april
2
Leiden MB8
8
Roomburg MB6
Zaterdag 7 april
1
Leiden MB8
3
hdm MB6
2
Klein Zwitserland MB5
1
Wateringse veld MB4
2
Roomburg MB6
0
Zoetermeer MB8
7
Rijswijk MB5
1
Alecto MB5

Wedstrijdschema

MB6
Zoetermeer MB8
Thuis
21-04-2018 10:15
Veld: KGZA5
Nr. 25841
Scheidsrechters: MA2 (Rosalinde van den Bergh). ( krt.nr. K35KI6U ) + 1 Ouder van MB6
Wateringse Veld MB4
MB6
Uit
19-05-2018 14:15
Veld: KGW
Nr. 26069
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
MB6
Rijswijk MB5
Thuis
26-05-2018
Nr. 25842
MB6
Klein Zwitserland MB5
Thuis
02-06-2018
Nr. 25839

Poule stand (3e in poule 4e klasse Meisjes B regulier Poule F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MB5108024213024
2.Klein Zwitserland MB5118033516024
3.hdm MB6115332418018
4.Alecto MB5115242525017
5.Roomburg MB6104152424013
6.Wateringse veld MB4114072033012
7.Leiden MB8113172037010
8.Zoetermeer MB811218164007

Trainingen

di
18:45
-
20:00
KG 5 (Zandveld) (ABCD)
do
19:00
-
20:00
KG 5 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 21 april
08:45
MC4HGC MC3
Scheidsrechters: MB6 (Pleun Kempeneers, Douwe Oppedijk). ( krt.nr. K34JN4M ) + 1 Ouder van MC4
Veld: KGZA5
08:45
JD5Zoetermeer JD3
Scheidsrechters: MB6 (Julia Brinkman, Julia Brinkman). ( krt.nr. K32SV1D ) + 1 Ouder van JD5
Veld: KGS4
13:15
JD6Berkel Rod JD5
Scheidsrechters: MB6 (Fieke Jacobs, Stijn van Alphen). ( krt.nr. K35KH3H ) + JB5 Alphen, S.T.E. van (Stijn) (krt.nr.K34CQ2I)
Veld: KGZA3

Overige activiteiten

Zaterdag 21 april
09:30 – 11:30
Bardienst 2: hdm MB6 (Milou Matthezing, Stacey Stibbe)

Team resultaten

AlehdmKleLeiRijRooWatZoe
Alecto MB51 - 12 - 04 - 10 - 40 - 2
hdm MB62 - 42 - 21 - 33 - 05 - 1
Klein Zwitserland MB54 - 10 - 24 - 14 - 22 - 13 - 2
Leiden MB82 - 51 - 32 - 02 - 81 - 20 - 5
Rijswijk MB57 - 13 - 12 - 19 - 04 - 2
Roomburg MB61 - 11 - 22 - 37 - 32 - 0
Wateringse veld MB41 - 73 - 40 - 42 - 04 - 1
Zoetermeer MB81 - 62 - 20 - 71 - 42 - 71 - 0