hdm MO16-6
4e in poule Zuid-Holland - C
5e in poule Zuid-Holland - E
1e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
4
Wateringse veld MO16-3
1
Craeyenhout MO16-5
Zaterdag 20 april
3
Krimpen MO16-1
1
HDM MO16-6
0
Cartouche MO16-5
3
Klein Zwitserland MO16-5
Wedstrijdschema
MO16-6
Wateringse veld MO16-3
Thuis
25-05-2024
18:00
Veld: RABO
Nr. 1305069
Scheidsrechters: MO18-8, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-6
Craeyenhout MO16-5
MO16-6
Uit
01-06-2024
17:40
WK veld (Waterveld)
Nr. 1305072
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
MO16-6
Klein Zwitserland MO16-5
Thuis
08-06-2024
12:30
Veld: KGZA6
Nr. 1305076
Scheidsrechters: JO16-3 (Thijs Poortman), ( krt.nr. K32PC5H ) + 1 Ouder van MO16-6
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-5 | 7 | 7 | 0 | 0 | 22 | 5 | 0 | 21 |
2. | Krimpen MO16-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 30 | 10 | 0 | 15 |
3. | Wateringse veld MO16-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 6 | 0 | 12 |
4. | HDM MO16-6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 11 | 22 | 0 | 6 |
5. | Cartouche MO16-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 19 | 0 | 4 |
6. | Craeyenhout MO16-5 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 29 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorhout MO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 3 | 0 | 13 |
2. | Leiden MO16-6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 5 | 0 | 8 |
3. | Alecto MO16-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 11 | 0 | 8 |
4. | Forescate MO16-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | 0 | 5 |
5. | HDM MO16-6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 11 | 17 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO16-4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO16-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 9 | 0 | 10 |
2. | Klein Zwitserland MO16-7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 7 | 0 | 10 |
3. | Alecto MO16-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 9 |
4. | HGC MO16-6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 9 | 0 | 7 |
5. | Kieviten MO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | 0 | 4 |
6. | Forescate MO16-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 20 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Mervi
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 25 mei
15:30
MO12-8
–
HDS MO12-4
Scheidsrechters: MO16-6, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-8
Veld: KGZA6
Overige activiteiten
Zaterdag 25 mei
18:00 – 20:00
bardienst 6: HDM MO16-6 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon), HDM MO12-7 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon)
Team resultaten
Water | Craey | HDM M | Krimp | Klein | Carto | |
Wateringse veld MO16-3 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | ||
Craeyenhout MO16-5 | 0 - 10 | 0 - 4 | 2 - 2 | |||
HDM MO16-6 | 2 - 0 | 2 - 6 | 2 - 1 | |||
Krimpen MO16-1 | 7 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||
Klein Zwitserland MO16-5 | 2 - 1 | 6 - 2 | 3 - 1 | |||
Cartouche MO16-5 | 0 - 6 | 3 - 1 | 0 - 3 |
HDM M | Voorh | Roomb | Leide | Fores | Alect | |
HDM MO16-6 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
Voorhout MO16-2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
Roomburg MO16-4 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
Leiden MO16-6 | 5 - 1 | 4 - 0 | ||||
Forescate MO16-4 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
Alecto MO16-3 | 2 - 1 | 3 - 3 | 4 - 2 |
HGC M | HDM M | Fores | Alect | Klein | Kievi | |
HGC MO16-6 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | |||
HDM MO16-6 | 6 - 3 | 2 - 2 | 5 - 0 | |||
Forescate MO16-5 | 2 - 5 | 3 - 6 | 2 - 0 | |||
Alecto MO16-5 | 2 - 4 | 4 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
Kieviten MO16-3 | 4 - 3 | 1 - 3 |