hdm MB7

3e klasse Meisjes B regulier Poule D

2e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule D
4e in poule 3e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule M
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Ypenburg MB4
MB7
Uit
10-03-2018
Nr. 25675
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
MB7
Pijnacker MB5
Thuis
17-03-2018
Nr. 25495
MB7
HDS MB3
Thuis
24-03-2018
Nr. 25496
Rotterdam MB8
MB7
Uit
07-04-2018
Nr. 25401
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
MB7
Rijswijk MB4
Thuis
14-04-2018
Nr. 25497
Klein Zwitserland MB4
MB7
Uit
21-04-2018
Nr. 25329
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MB7
Victoria MB3
Thuis
19-05-2018
Nr. 25498
MB7
Ypenburg MB4
Thuis
26-05-2018
Nr. 25499
Pijnacker MB5
MB7
Uit
02-06-2018
Nr. 25754
Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MB35500224015
2.hdm MB7530213909
3.Rijswijk MB4522113808
4.Pijnacker MB5522112708
5.Ypenburg MB45221101108
6.HDS MB3511331104
7.Rotterdam MB8502331302
8.Klein Zwitserland MB4501411401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MB35410113013
2.Noordwijk MB25401164012
3.Kieviten MB35311136010
4.hdm MB7520381206
5.Barendrecht MB45104101603
6.Voorne MB3500521900

Trainingen

di
17:00
-
18:30
KG 4 (Semiveld) (ABCD)
do
18:00
-
19:00
KG 5 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

hdmHDSKlePijRijRotVicYpe
hdm MB72 - 05 - 1
HDS MB30 - 21 - 11 - 3
Klein Zwitserland MB40 - 00 - 6
Pijnacker MB50 - 14 - 1
Rijswijk MB43 - 15 - 02 - 2
Rotterdam MB81 - 40 - 3
Victoria MB35 - 32 - 06 - 0
Ypenburg MB42 - 02 - 23 - 3
BarForhdmKieNooVoo
Barendrecht MB41 - 33 - 45 - 1
Forescate MB32 - 11 - 1
hdm MB70 - 30 - 33 - 1
Kieviten MB35 - 12 - 4
Noordwijk MB23 - 00 - 26 - 0
Voorne MB30 - 30 - 2