hdm MB7

5e in poule Meisjes B Lente 5e klasse F
5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse E
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
0
HUDITO MB3
5
HCRB MB2
1
Bleiswijk MB2
1
HDM MB7
Dordrecht MB4
Forcial MB2
Zaterdag 7 mei
3
Forcial MB2
5
HUDITO MB3
Zaterdag 23 april
2
HCRB MB2
1
Bleiswijk MB2
Forcial MB2
HUDITO MB3

Wedstrijdschema

MB7
HUDITO MB3
Thuis
21-05-2022 15:20
Veld: KGZA6
Nr. 709545
HCRB MB2
MB7
Uit
28-05-2022 16:00
Veld 1 - Reeuwijk (Waterveld)
Nr. 709553
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', REEUWIJK
MB7
Forcial MB2
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 709554

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCRB MB27520246017
2.Dordrecht MB464111914013
3.HUDITO MB373131517010
4.Forcial MB26222202008
5.HDM MB77043111604
6.Bleiswijk MB2702572302
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MB35410238013
2.Zoetermeer MB75311155010
3.Craeyenhout MB55203181606
4.Cartouche MB75203172306
5.HDM MB75203102306
6.Pijnacker MB4510491703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB45410172013
2.Cartouche MB75401146012
3.Forescate MB751228905
4.HDM MB7512271005
5.Klein Zwitserland MB10511392404
6.Ring Pass Delft MB65104101403

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zaterdag 21 mei
12:25
MD5Nieuwkoop MD1
Scheidsrechters: MB7, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MD5
Veld: KGW4

Team resultaten

HCRB HUDITBleisHDM MDordrForci
HCRB MB21 - 02 - 17 - 03 - 3
HUDITO MB30 - 53 - 03 - 12 - 2
Bleiswijk MB20 - 41 - 11 - 52 - 6
HDM MB72 - 22 - 20 - 2
Dordrecht MB45 - 22 - 2 -
Forcial MB2 - 4 - 32 - 5
CartoZoetePijnaRijswHGC MCraeyHDM M
Cartouche MB72 - 34 - 3
Zoetermeer MB76 - 01 - 14 - 0
Pijnacker MB40 - 15 - 2
Rijswijk MB36 - 34 - 14 - 3
HGC MB5
Craeyenhout MB510 - 34 - 5
HDM MB71 - 52 - 10 - 8
CartoNoordForesRing KleinHDM M
Cartouche MB73 - 06 - 02 - 1
Noordwijk MB44 - 15 - 13 - 0
Forescate MB70 - 03 - 02 - 2
Ring Pass Delft MB61 - 20 - 5
Klein Zwitserland MB104 - 32 - 8
HDM MB72 - 12 - 2