hdm MB8

3e klasse Meisjes B regulier Poule C

8e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule C
2e in poule 3e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule H
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

LOHC MB5
MB8
Uit
10-03-2018
Nr. 25348
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MB8
Forescate MB6
Thuis
17-03-2018
Nr. 25503
MB8
Klein Zwitserland MB8
Thuis
24-03-2018
Nr. 25504
Roomburg MB4
MB8
Uit
07-04-2018
Nr. 25383
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
MB8
Wateringse Veld MB2
Thuis
14-04-2018
Nr. 25505
Craeyenhout MB4
MB8
Uit
21-04-2018
Nr. 25282
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Kieviten MB3
MB8
Uit
19-05-2018
Nr. 25323
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
MB8
LOHC MB5
Thuis
26-05-2018
Nr. 25506
Forescate MB6
MB8
Uit
02-06-2018
Nr. 25478
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MB45410125013
2.Craeyenhout MB4540196012
3.Wateringse veld MB25311169010
4.Klein Zwitserland MB85302151109
5.Forescate MB65302101109
6.Kieviten MB3510451103
7.Leiden MB5501471401
8.hdm MB8501451201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MB45500275015
2.hdm MB8522114508
3.Roomburg MB45221151208
4.Rijswijk MB4513116806
5.Hoeksche Waard MB4510433503
6.Voorhout MB4501431301

Trainingen

di
17:00
-
18:30
KG 4 (Semiveld) (ABCD)
do
18:00
-
19:00
KG 3 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

CraForhdmKieKleLeiRooWat
Craeyenhout MB43 - 22 - 12 - 1
Forescate MB62 - 00 - 3
hdm MB80 - 11 - 21 - 2
Kieviten MB30 - 10 - 3
Klein Zwitserland MB83 - 65 - 1
Leiden MB51 - 33 - 5
Roomburg MB42 - 13 - 12 - 2
Wateringse veld MB25 - 12 - 23 - 1
CarhdmHoeRijRooVoo
Cartouche MB43 - 18 - 04 - 1
hdm MB88 - 01 - 11 - 1
Hoeksche Waard MB41 - 101 - 0
Rijswijk MB43 - 41 - 1
Roomburg MB40 - 89 - 11 - 1
Voorhout MB40 - 31 - 4