hdm MB8

3e klasse Meisjes B regulier Poule C

8e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule C
Bekijk begeleiders

Uitslag

Vrijdag 20 april
1
hdm MB8
4
Forescate MB6
Donderdag 19 april
1
Kieviten MB3
6
Leiden MB5
Zaterdag 14 april
2
hdm MB8
4
Wateringse veld MB2
1
Forescate MB6
7
Klein Zwitserland MB8
1
Leiden MB5
2
Roomburg MB4
1
Kieviten MB3
4
Craeyenhout MB4
Zaterdag 7 april
0
Wateringse veld MB2
6
Craeyenhout MB4
1
Forescate MB6
6
Kieviten MB3
4
Roomburg MB4
1
hdm MB8
2
Klein Zwitserland MB8
4
Leiden MB5

Wedstrijdschema

Craeyenhout MB4
MB8
Uit
21-04-2018 14:30
Veld: KGZA
Nr. 25282
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE - Veld 2
Kieviten MB3
MB8
Uit
19-05-2018
Nr. 25323
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
MB8
LOHC MB5
Thuis
26-05-2018
Nr. 25506
Forescate MB6
MB8
Uit
02-06-2018 13:15
Veld: KGS
Nr. 25478
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN - 3 Polytan London

Poule stand (8e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB49801297024
2.Roomburg MB49621199020
3.Wateringse veld MB295222721017
4.Klein Zwitserland MB894142922013
5.Forescate MB6104151836013
6.Leiden MB5103252421011
7.Kieviten MB310217162807
8.hdm MB810118133104

Trainingen

di
17:00
-
18:15
KG 4 (Semiveld) (ABCD)
do
18:00
-
19:00
KG 3 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

CraForhdmKieKleLeiRooWat
Craeyenhout MB43 - 22 - 11 - 02 - 1
Forescate MB60 - 91 - 61 - 72 - 00 - 3
hdm MB80 - 11 - 41 - 24 - 31 - 22 - 4
Kieviten MB31 - 40 - 10 - 31 - 62 - 5
Klein Zwitserland MB83 - 65 - 12 - 42 - 2
Leiden MB52 - 24 - 01 - 31 - 23 - 5
Roomburg MB42 - 14 - 11 - 13 - 12 - 2
Wateringse veld MB20 - 65 - 12 - 23 - 1