hdm MB8

6e in poule Meisjes B Lente 5e klasse B
5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse B
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
3
Craeyenhout MB5
1
Ypenburg MB5
10
Ring Pass Delft MB4
1
HGC MB7
2
HDM MB8
4
Catwijck MB4
Zaterdag 23 april
3
HGC MB7
3
Craeyenhout MB5
5
Ypenburg MB5
1
HDM MB8
3
Catwijck MB4
1
Ring Pass Delft MB4

Wedstrijdschema

Ring Pass Delft MB4
MB8
Uit
21-05-2022 17:35
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 709574
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
HGC MB7
MB8
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 709576
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
MB8
Craeyenhout MB5
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 709580

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MB47601415018
2.Craeyenhout MB574122019013
3.Ypenburg MB574032613012
4.Catwijck MB474031716012
5.HGC MB77115144504
6.HDM MB8710682803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MB75401224012
2.Forescate MB454011913012
3.Kieviten MB35302211009
4.Catwijck MB45302121309
5.HDM MB85104112803
6.Klein Zwitserland MB10500592600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MB85410237013
2.Roomburg MB65302211109
3.Forescate MB55302191109
4.HGC MB45203142806
5.Alecto MB65113131704
6.Noordwijk MB5510482403

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

HGC MYpenbCatwiCraeyHDM MRing
HGC MB74 - 33 - 30 - 13
Ypenburg MB54 - 16 - 15 - 11 - 3
Catwijck MB44 - 12 - 03 - 1
Craeyenhout MB58 - 33 - 13 - 12 - 1
HDM MB84 - 20 - 82 - 40 - 5
Ring Pass Delft MB410 - 15 - 0 -
CatwiLeideKleinHDM MKieviFores
Catwijck MB41 - 00 - 6
Leiden MB76 - 05 - 05 - 3
Klein Zwitserland MB101 - 50 - 64 - 6
HDM MB82 - 43 - 6
Kieviten MB36 - 28 - 01 - 3
Forescate MB44 - 23 - 2
RoombNoordAlectHDM MForesHGC M
Roomburg MB69 - 00 - 54 - 1
Noordwijk MB51 - 32 - 6
Alecto MB62 - 61 - 24 - 4
HDM MB83 - 22 - 0
Forescate MB55 - 31 - 38 - 3
HGC MB44 - 30 - 11