hdm MB9

4e klasse Meisjes B regulier Poule G

6e in poule 4e klasse Meisjes B regulier Poule G
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 april
1
hdm MB9
2
Pijnacker MB8
8
Gouda MB5
1
Klein Zwitserland MB6
0
Zoetermeer MB9
1
Victoria MB5
6
Bleiswijk MB3
5
Rotterdam MB9
Zondag 15 april
1
Rotterdam MB9
0
Pijnacker MB8
Zaterdag 14 april
2
Victoria MB5
4
Bleiswijk MB3
2
Rotterdam MB9
5
Gouda MB5
1
Klein Zwitserland MB6
2
hdm MB9
2
Pijnacker MB8
3
Zoetermeer MB9
Donderdag 12 april
1
Klein Zwitserland MB6
0
Bleiswijk MB3
Zaterdag 7 april
3
hdm MB9
9
Gouda MB5
1
Victoria MB5
3
Rotterdam MB9
4
Zoetermeer MB9
2
Klein Zwitserland MB6
3
Bleiswijk MB3
6
Pijnacker MB8

Wedstrijdschema

MB9
Pijnacker MB8
Thuis
21-04-2018 17:45
Veld: KGS4
Nr. 26042
Scheidsrechters: MA1 (Tessa Beetsma). ( krt.nr. K34JO2Y ) + 1 Ouder van MB9
MB9
Zoetermeer MB9
Thuis
05-05-2018
Nr. 26040
Victoria MB5
MB9
Uit
19-05-2018
Nr. 25862
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
MB9
Bleiswijk MB3
Thuis
26-05-2018
Nr. 26043
Zoetermeer MB9
MB9
Uit
02-06-2018
Nr. 26118
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER

Poule stand (6e in poule 4e klasse Meisjes B regulier Poule G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gouda MB5109014214027
2.Pijnacker MB8116053026018
3.Rotterdam MB9115243128017
4.Zoetermeer MB9105052425015
5.Bleiswijk MB3105143135313
6.hdm MB9104062232012
7.Victoria MB5113171324010
8.Klein Zwitserland MB611308192809

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

di
17:00
-
18:15
KG 4 (Semiveld) (ABCD)
do
19:00
-
20:00
KG 3 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 21 april
16:15
MD10Noordwijk MD6
Scheidsrechters: MB9 (Julia Faaij). ( krt.nr. K34HJ2U ) + 1 Ouder van MD10
Veld: KGZA3

Team resultaten

BleGouhdmKlePijRotVicZoe
Bleiswijk MB33 - 92 - 13 - 66 - 54 - 1
Gouda MB55 - 18 - 12 - 13 - 15 - 1
hdm MB93 - 93 - 11 - 20 - 60 - 1
Klein Zwitserland MB61 - 00 - 11 - 24 - 13 - 00 - 1
Pijnacker MB82 - 41 - 26 - 52 - 02 - 3
Rotterdam MB93 - 32 - 53 - 11 - 01 - 1
Victoria MB52 - 42 - 13 - 41 - 31 - 2
Zoetermeer MB95 - 22 - 34 - 22 - 44 - 50 - 1