hdm MO16-9
6e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - D
2e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
1
Kieviten MO16-2
4
Klein Zwitserland MO16-11
2
Voorhout MO16-3
3
Catwijck MO16-3
Zaterdag 20 april
1
HDM MO16-9
5
HGC MO16-6
Wedstrijdschema
Catwijck MO16-3
MO16-9
Uit
25-05-2024
14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305219
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-9
Kieviten MO16-2
Thuis
01-06-2024
10:05
Veld: KGZA5
Nr. 1305221
Scheidsrechters: JO18-3, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO16-9
Voorhout MO16-3
MO16-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1305224
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-11 | 7 | 6 | 1 | 0 | 31 | 8 | 0 | 19 |
2. | Catwijck MO16-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 15 | 14 | 0 | 12 |
3. | HGC MO16-6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 27 | 25 | 0 | 8 |
4. | Voorhout MO16-3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 19 | 23 | 0 | 8 |
5. | Kieviten MO16-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 20 | 22 | 0 | 7 |
6. | HDM MO16-9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 | 35 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 4 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO16-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 7 | 0 | 9 |
3. | Alphen MO16-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 | 10 | 0 | 7 |
4. | Alecto MO16-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 14 | 0 | 6 |
5. | HDM MO16-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 19 | 0 | 4 |
6. | Voorhout MO16-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 4 | 0 | 12 |
2. | HDM MO16-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 9 | 0 | 9 |
3. | Ring Pass Delft MO16-6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 0 | 6 |
4. | Schiedam MO16-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | 0 | 1 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 17 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Babette
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 1 juni
08:30
MO14-11
–
Forescate MO14-6
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO14-11
Veld: KGW4
12:10
JO12-6
–
Wateringse veld JO12-2
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO12-6
Veld: KGW4
12:45
JO14-4
–
Roomburg JO14-3
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van JO14-4
Veld: KGW3
Team resultaten
Klein | HDM M | HGC M | Voorh | Kievi | Catwi | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 6 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | |||
HDM MO16-9 | 0 - 5 | 1 - 5 | 5 - 7 | 3 - 0 | ||
HGC MO16-6 | 2 - 5 | 4 - 5 | 3 - 3 | 6 - 6 | ||
Voorhout MO16-3 | 3 - 3 | 1 - 5 | 0 - 3 | 2 - 3 | ||
Kieviten MO16-2 | 1 - 4 | 8 - 0 | 0 - 4 | |||
Catwijck MO16-3 | 4 - 2 | 1 - 3 | 3 - 1 |
HDM M | Alphe | Rijsw | Voorh | Alect | Klein | |
HDM MO16-9 | 4 - 6 | 0 - 3 | ||||
Alphen MO16-5 | 4 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | |||
Rijswijk MO16-3 | 5 - 1 | 7 - 0 | 4 - 1 | |||
Voorhout MO16-4 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | |||
Alecto MO16-5 | - | 2 - 5 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 0 | 4 - 0 |
Schie | HDM M | Berke | Westl | Ring | |
Schiedam MO16-4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | ||
HDM MO16-9 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 1 - 4 | 1 - 8 | 2 - 4 | ||
Westland MO16-4 | 7 - 1 | ||||
Ring Pass Delft MO16-6 | 0 - 5 |