hdm MC1

1e in poule Meisjes C regulier Super C E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
9
Pinoké MC1
0
Craeyenhout MC1
2
Bloemendaal MC1
1
Rood-Wit MC1
5
HDM MC1
0
Klein Zwitserland MC1
Zaterdag 23 april
0
Craeyenhout MC1
3
HDM MC1
1
Klein Zwitserland MC1
0
Bloemendaal MC1
0
Rood-Wit MC1
0
Pinoké MC1

Wedstrijdschema

Rood-Wit MC1
MC1
Uit
21-05-2022 14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 676763
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
MC1
Pinoké MC1
Thuis
04-06-2022 10:20
Veld: RABO
Nr. 676770
Bloemendaal MC1
MC1
Uit
11-06-2022 12:10
ABN AMRO KG1 (Waterveld)
Nr. 676775
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL

Poule stand (1e in poule Meisjes C regulier Super C E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MC17700384021
2.Pinoké MC17331174012
3.Klein Zwitserland MC1730481209
4.Rood-Wit MC1722371408
5.Bloemendaal MC1721461407
6.Craeyenhout MC1710643203

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

HDM MKleinCraeyRood-PinokBloem
HDM MC15 - 013 - 18 - 14 - 0
Klein Zwitserland MC11 - 31 - 01 - 21 - 0
Craeyenhout MC10 - 32 - 00 - 4
Rood-Wit MC11 - 00 - 03 - 1
Pinoké MC11 - 29 - 01 - 1
Bloemendaal MC11 - 42 - 12 - 10 - 0