hdm MC2

Subtopklasse Meisjes C lentecompetitie Poule C

3e in poule Subtopklasse Meisjes C lentecompetitie Poule C
1e in poule 1e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas MC2
MC2
Uit
09-03-2019
Nr. 53947
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
MC2
Berkel Rod MC1
Thuis
16-03-2019
Nr. 54331
Ring Pass MC1
MC2
Uit
23-03-2019 12:30
Veld: WATER
Nr. 54023
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - Ruitenburg veld
Schiedam MC1
MC2
Uit
30-03-2019
Nr. 54881
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
MC2
Derby MC1
Thuis
06-04-2019
Nr. 54332
MC2
Leonidas MC2
Thuis
13-04-2019
Nr. 54333
Berkel Rod MC1
MC2
Uit
11-05-2019
Nr. 53610
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
MC2
Ring Pass MC1
Thuis
18-05-2019
Nr. 54334
MC2
Schiedam MC1
Thuis
25-05-2019
Nr. 54335
Derby MC1
MC2
Uit
01-06-2019 12:30
Veld: WATER
Nr. 53697
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MC100000000
2.Derby MC100000000
3.hdm MC200000000
4.Leonidas MC200000000
5.Ring Pass Delft MC100000000
6.Schiedam MC100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MC210730258024
2.Leonidas MC2105321411018
3.Rotterdam MC3104241718014
4.Catwijck MC1102531521011
5.Craeyenhout MC210235101109
6.Leiden MC21012782005

Team nieuws

Hup hdm! voor coach Tessa Clasener

Zondag 22 april 2018

Het team MC2 onthaalde hun coach Tessa Clasener na afloop van de gewonnen halve finale van de Gold Cup.
Het spandoek had goed geholpen.

Toon al het nieuws

Spelers (1)

Trainingen

wo
17:00
-
18:30
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
TC/IvS
vr
17:00
-
18:30
KG 2 (Waterveld) (CD)
TC/IvS
Volledig schema

Team resultaten

BerDerhdmLeoRinSch
Berkel-Rodenrijs MC1
Derby MC1
hdm MC2
Leonidas MC2
Ring Pass Delft MC1
Schiedam MC1
CatCrahdmLeiLeoRot
Catwijck MC11 - 12 - 51 - 13 - 30 - 0
Craeyenhout MC20 - 20 - 04 - 02 - 10 - 1
hdm MC22 - 21 - 04 - 12 - 05 - 1
Leiden MC21 - 21 - 10 - 20 - 12 - 3
Leonidas MC23 - 11 - 01 - 11 - 01 - 1
Rotterdam MC35 - 13 - 21 - 31 - 21 - 2