hdm MC3

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 2e klasse D
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
2
Klein Zwitserland MC4
3
Roomburg MC2
Zaterdag 27 november
1
Alphen MC3
5
Cartouche MC3
0
HDM MC3
2
Leiden MC3
Zondag 21 november
0
Roomburg MC2
1
HDM MC3
Zaterdag 20 november
6
Leiden MC3
1
Alphen MC3
2
Cartouche MC3
4
Klein Zwitserland MC4
Zaterdag 13 november
1
Alphen MC3
1
Roomburg MC2
4
HDM MC3
2
Klein Zwitserland MC4
0
Cartouche MC3
3
Leiden MC3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC35410175013
2.HDM MC35401167012
3.Klein Zwitserland MC45212131307
4.Roomburg MC25212101007
5.Cartouche MC35104111703
6.Alphen MC3501462101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MC15410144013
2.Craeyenhout MC252219808
3.HGC MC2521211907
4.Catwijck MC2512291205
5.Cartouche MC25113101504
6.HDM MC3511371204

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Links

Team resultaten

HDM MRoombLeideKleinCartoAlphe
HDM MC30 - 24 - 26 - 1
Roomburg MC20 - 14 - 2
Leiden MC34 - 26 - 1
Klein Zwitserland MC42 - 32 - 2
Cartouche MC32 - 50 - 32 - 4
Alphen MC31 - 12 - 31 - 5
HDM MHGC MForesCraeyCatwiCarto
HDM MC33 - 11 - 1
HGC MC22 - 23 - 1
Forescate MC12 - 02 - 1
Craeyenhout MC24 - 10 - 31 - 1
Catwijck MC21 - 42 - 21 - 2
Cartouche MC24 - 21 - 53 - 4