hdm MC7

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 6e klasse B
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
0
HDS MC7
2
Klein Zwitserland MC12
Zaterdag 27 november
4
HDM MC7
4
Klein Zwitserland MC12
Ommoord MC7
Cartouche MC8
6
HDS MC7
1
HGC MC8
Zaterdag 20 november
2
Cartouche MC8
1
HDS MC7
5
HGC MC8
5
HDM MC7
4
Klein Zwitserland MC12
5
Ommoord MC7
Zaterdag 13 november
2
HDM MC7
4
HDS MC7
2
Cartouche MC8
2
Klein Zwitserland MC12
4
Ommoord MC7
1
HGC MC8
Zaterdag 6 november
3
HGC MC8
8
Cartouche MC8
HDS MC7
Klein Zwitserland MC12
2
HDM MC7
5
Ommoord MC7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord MC74400199012
2.Cartouche MC843101911010
3.HDS MC75203131206
4.Klein Zwitserland MC125122121305
5.HGC MC85113122304
6.HDM MC75023182502
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MC55410286013
2.Leiden MC85401247012
3.Alecto MC65302201609
4.Forescate MC65212101407
5.Alkemade MC2510491803
6.HDM MC7500563600

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

KleinOmmooHGC MHDS MCartoHDM M
Klein Zwitserland MC124 - 50 - 2
Ommoord MC74 - 15 - 2 -
HGC MC83 - 85 - 5
HDS MC7 - 6 - 1
Cartouche MC82 - 22 - 17 - 5
HDM MC74 - 42 - 52 - 4
WaterAlkemLeideHDM MForesAlect
Wateringse veld MC57 - 23 - 02 - 2
Alkemade MC21 - 32 - 5
Leiden MC89 - 05 - 1
HDM MC71 - 111 - 31 - 9
Forescate MC62 - 14 - 31 - 3
Alecto MC61 - 52 - 7