hdm MC8

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MC55500276015
2.HDM MC85401336012
3.Alecto MC55302271509
4.Bleiswijk MC35203152106
5.HDS MC5510484503
6.Forescate MC8500572400

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

BleisCraeyHDS MForesHDM MAlect
Bleiswijk MC30 - 64 - 7
Craeyenhout MC58 - 13 - 12 - 1
HDS MC50 - 60 - 100 - 11
Forescate MC80 - 45 - 71 - 3
HDM MC813 - 17 - 0
Alecto MC53 - 43 - 6