hdm MD1

1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule B

1e in poule 1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule B
1e in poule 1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule B
1e in poule 1e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
1
Ommoord MD1
6
Zoetermeer MD1
2
Leiden MD1
3
Rotterdam MD1
1
Victoria MD1
4
hdm MD1
Zaterdag 6 april
2
Leiden MD1
3
Zoetermeer MD1
5
hdm MD1
3
Rotterdam MD1
5
Victoria MD1
1
Ommoord MD1

Wedstrijdschema

MD1
LOHC MD1
Thuis
11-05-2019 09:00
Veld: RABO
Nr. 55677
Ommoord MD1
MD1
Uit
18-05-2019 12:30
Veld: WATER
Nr. 55362
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM - Veld 2
MD1
Zoetermeer MD1
Thuis
25-05-2019 09:00
Veld: RABO
Nr. 55678
Rotterdam MD1
MD1
Uit
01-06-2019
Nr. 55448
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MD16600348018
2.Rotterdam MD164111914013
3.Zoetermeer MD16213171907
4.Victoria MD16204131706
5.Leiden MD16123121605
6.Ommoord MD1602482902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MD15320186011
2.Craeyenhout MD1522112508
3.Leiden MD152127707
4.Zoetermeer MD151318606
5.Rotterdam MD1512251105
6.Barendrecht MD1510441903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MD15500233015
2.Klein Zwitserland MD154011910012
3.Cartouche MD15203101306
4.Leiden MD1520391406
5.Craeyenhout MD1511381504
6.HGC MD1501431701

Trainingen

wo
16:30
-
18:00
KG 2 (Waterveld) (CD)
HV/DL
vr
17:00
-
18:00
Rabobank (Waterveld) (AB)
HV
vr
18:00
-
18:30
Rabobank (Waterveld) (AB)
HV
Volledig schema

Team resultaten

hdmLeiOmmRotVicZoe
hdm MD19 - 05 - 34 - 2
Leiden MD10 - 52 - 33 - 02 - 3
Ommoord MD13 - 31 - 41 - 6
Rotterdam MD12 - 23 - 24 - 2
Victoria MD11 - 45 - 13 - 2
Zoetermeer MD12 - 72 - 2
BarCrahdmLeiRotZoe
Barendrecht MD12 - 61 - 0
Craeyenhout MD16 - 02 - 0
hdm MD11 - 13 - 27 - 0
Leiden MD12 - 02 - 1
Rotterdam MD12 - 22 - 01 - 1
Zoetermeer MD15 - 11 - 11 - 1
CarCrahdmHGCKleLei
Cartouche MD14 - 32 - 0
Craeyenhout MD10 - 51 - 33 - 2
hdm MD15 - 25 - 0
HGC MD11 - 10 - 41 - 6
Klein Zwitserland MD14 - 21 - 4
Leiden MD11 - 04 - 12 - 5