hdm MD1

1e in poule Meisjes D Lente 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
0
Rijswijk MD1
7
Klein Zwitserland MD1
5
HDM MD1
2
Craeyenhout MD1
3
Leiden MD1
2
Noordwijk MD1
Zaterdag 23 april
6
Craeyenhout MD1
1
Leiden MD1
8
Noordwijk MD1
1
Rijswijk MD1
2
Klein Zwitserland MD1
3
HDM MD1

Wedstrijdschema

Noordwijk MD1
MD1
Uit
21-05-2022 16:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 709914
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
MD1
Rijswijk MD1
Thuis
28-05-2022 08:30
Veld: RABO
Nr. 709918
Leiden MD1
MD1
Uit
11-06-2022 12:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 709920
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand (1e in poule Meisjes D Lente 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD175022212015
2.Klein Zwitserland MD174122611013
3.Craeyenhout MD174122516013
4.Noordwijk MD174122820013
5.Leiden MD17205122806
6.Rijswijk MD1701653101

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

HDM MRijswNoordLeideKleinCraey
HDM MD10 - 22 - 05 - 25 - 2
Rijswijk MD11 - 52 - 20 - 7
Noordwijk MD18 - 16 - 37 - 5
Leiden MD12 - 13 - 22 - 51 - 6
Klein Zwitserland MD12 - 34 - 06 - 1
Craeyenhout MD13 - 23 - 06 - 10 - 0