hdm MO12-1
2e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
5
HDM MO12-1
2
HDS MO12-1
2
Rijswijk MO12-1
1
Leonidas MO12-1
6
Craeyenhout MO12-1
2
Zoetermeer MO12-1
2
Leiden MO12-1
0
Cartouche MO12-1
1
Rotterdam MO12-1
3
Victoria MO12-1
6
Klein Zwitserland MO12-1
1
Victoria MO12-2
Zaterdag 6 april
1
HDS MO12-1
2
Rotterdam MO12-1
2
Victoria MO12-2
7
Craeyenhout MO12-1
0
Leonidas MO12-1
6
HDM MO12-1
4
Victoria MO12-1
3
Klein Zwitserland MO12-1
2
Cartouche MO12-1
0
Rijswijk MO12-1
1
Zoetermeer MO12-1
3
Leiden MO12-1
Zaterdag 23 maart
1
Rijswijk MO12-1
4
Zoetermeer MO12-1
4
HDM MO12-1
0
Cartouche MO12-1
3
Craeyenhout MO12-1
0
Leiden MO12-1
0
Victoria MO12-2
5
Victoria MO12-1
6
Rotterdam MO12-1
0
Leonidas MO12-1
4
Klein Zwitserland MO12-1
1
HDS MO12-1
Wedstrijdschema
Craeyenhout MO12-1
MO12-1
Uit
20-04-2024
10:20
WK veld (Waterveld)
Nr. 1307682
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Victoria MO12-1
MO12-1
Uit
11-05-2024
10:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307658
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
MO12-1
Victoria MO12-2
Thuis
25-05-2024
Nr. 1307662
Klein Zwitserland MO12-1
MO12-1
Uit
01-06-2024
Nr. 1307668
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-1
Rotterdam MO12-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1307676
Poule stand (2e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria MO12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 5 | 0 | 18 |
2. | HDM MO12-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 24 | 6 | 0 | 16 |
3. | Rotterdam MO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | 0 | 15 |
4. | Klein Zwitserland MO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 12 | 0 | 12 |
5. | Craeyenhout MO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 13 | 0 | 12 |
6. | Leiden MO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | 0 | 9 |
7. | Zoetermeer MO12-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 17 | 0 | 7 |
8. | HDS MO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | 0 | 6 |
9. | Cartouche MO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | 0 | 6 |
10. | Rijswijk MO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 17 | 0 | 3 |
11. | Victoria MO12-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 26 | 0 | 3 |
12. | Leonidas MO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 30 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Julie
Saar
Fien
Diede
Lauren
Julot
Tijner
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HDS M | HDM M | Zoete | Victo | Victo | Rijsw | Rotte | Leoni | Leide | Klein | Craey | Carto | |
HDS MO12-1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||||||
HDM MO12-1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | |||||||||
Zoetermeer MO12-1 | 3 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | |||||||||
Victoria MO12-2 | 0 - 5 | 2 - 1 | 2 - 7 | |||||||||
Victoria MO12-1 | 3 - 0 | 4 - 3 | 5 - 1 | |||||||||
Rijswijk MO12-1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | |||||||||
Rotterdam MO12-1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 6 - 0 | |||||||||
Leonidas MO12-1 | 0 - 6 | 0 - 8 | 1 - 6 | |||||||||
Leiden MO12-1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | |||||||||
Klein Zwitserland MO12-1 | 4 - 1 | 6 - 1 | 5 - 3 | |||||||||
Craeyenhout MO12-1 | 6 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||||||||
Cartouche MO12-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 |