hdm MD10

1e in poule Meisjes D Lente 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
1
HDM MD10
0
Victoria MD5
0
Hoeksche Waard MD5
4
Capelle MD2
1
Rotterdam MD10
10
HUDITO MD3
Zaterdag 4 juni
3
Victoria MD5
0
Hoeksche Waard MD5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D Lente 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD10106222412020
2.Victoria MD5105141915016
3.HUDITO MD3104422612016
4.Capelle MD2104152224013
5.Rotterdam MD10104061927012
6.Hoeksche Waard MD510226103008

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

HDM MHoeksRotteHUDITVictoCapel
HDM MD107 - 02 - 01 - 01 - 00 - 2
Hoeksche Waard MD50 - 04 - 02 - 23 - 20 - 4
Rotterdam MD102 - 14 - 11 - 101 - 25 - 0
HUDITO MD32 - 22 - 05 - 11 - 22 - 1
Victoria MD53 - 4 - 2 - 10 - 04 - 2
Capelle MD23 - 66 - 00 - 42 - 22 - 1