hdm MD2

5e in poule Meisjes D Lente 1e klasse C
4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse D
6e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
1
Roomburg MD1
5
HDM MD2
1
Forescate MD1
0
Alphen MD1
1
Catwijck MD2
6
Ypenburg MD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MD1108113516025
2.Roomburg MD1106133218019
3.Forescate MD1105142627016
4.Alphen MD1103251114011
5.HDM MD2103162727010
6.Catwijck MD210127134205
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MD15410151013
2.HUDITO MD15320123011
3.Roomburg MD15311166010
4.HDM MD25113111404
5.Leiden MD2502361802
6.Ypenburg MD2501422001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MD15500111015
2.Craeyenhout MD15311249010
3.Klein Zwitserland MD153112310010
4.HGC MD15203101806
5.Cartouche MD1510451703
6.HDM MD2500532100

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

YpenbHDM MRoombForesCatwiAlphe
Ypenburg MD16 - 12 - 26 - 43 - 11 - 0
HDM MD22 - 43 - 72 - 37 - 11 - 1
Roomburg MD11 - 21 - 55 - 13 - 13 - 0
Forescate MD12 - 42 - 12 - 14 - 41 - 0
Catwijck MD21 - 60 - 50 - 62 - 62 - 2
Alphen MD12 - 12 - 02 - 32 - 10 - 1
YpenbHDM MRijswRoombLeideHUDIT
Ypenburg MD20 - 62 - 20 - 2
HDM MD26 - 00 - 42 - 3
Rijswijk MD12 - 13 - 0
Roomburg MD14 - 01 - 1
Leiden MD22 - 21 - 7
HUDITO MD15 - 10 - 04 - 1
HDM MLeideKleinHGC MCraeyCarto
HDM MD20 - 21 - 61 - 3
Leiden MD12 - 13 - 0
Klein Zwitserland MD10 - 25 - 5
HGC MD14 - 10 - 22 - 6
Craeyenhout MD16 - 08 - 1
Cartouche MD10 - 61 - 31 - 4