hdm MD3

1e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD35401236012
2.Cartouche MD2540193012
3.Catwijck MD15302131209
4.Forescate MD1520318806
5.HGC MD25203111206
6.Zoetermeer MD2500503300

Team nieuws

MD3 start al vol enthousiasme aan nieuwe seizoen

Woensdag 15 juli 2020

Wat fantastisch om nog voordat het seizoen begint alvast samen te trainen en oefenwedstrijdjes te spelen. De MD3 heeft er optimaal van genoten. De dames, trainers en coaches maakten een vliegende start. De sponsoren zijn geregeld en het eerste teametentje was een groot succes. Op naar een sportief en gezellig seizoen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

HDM MZoeteHGC MForesCatwiCarto
HDM MD38 - 04 - 13 - 1
Zoetermeer MD20 - 60 - 4
HGC MD21 - 76 - 02 - 1
Forescate MD19 - 00 - 1
Catwijck MD13 - 21 - 72 - 0
Cartouche MD23 - 11 - 0