hdm MD5

3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule G

3e in poule 3e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule G
5e in poule 3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule D
4e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Craeyenhout MD4
MD5
Uit
09-03-2019 17:30
Veld: ZAND
Nr. 55079
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE - Veld 2
MD5
Klein Zwitserland MD4
Thuis
16-03-2019
Nr. 55694
MD5
Forescate MD4
Thuis
23-03-2019
Nr. 55695
Kieviten MD2
MD5
Uit
30-03-2019
Nr. 55220
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
MD5
HGC MD4
Thuis
06-04-2019
Nr. 55696
MD5
Craeyenhout MD4
Thuis
13-04-2019
Nr. 55697
Klein Zwitserland MD4
MD5
Uit
11-05-2019
Nr. 55252
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Forescate MD4
MD5
Uit
18-05-2019
Nr. 55142
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
MD5
Kieviten MD2
Thuis
25-05-2019
Nr. 55698
HGC MD4
MD5
Uit
01-06-2019
Nr. 55188
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD400000000
2.Forescate MD400000000
3.hdm MD500000000
4.HGC MD400000000
5.Kieviten MD200000000
6.Klein Zwitserland MD400000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD353202311011
2.Schiedam MD453111614010
3.Leiden MD55212141107
4.Klein Zwitserland MD452129807
5.hdm MD5511391504
6.Forcial MD1510471903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MD45410153013
2.Forescate MD55401158012
3.Klein Zwitserland MD55302141109
4.hdm MD5521216707
5.Ypenburg MD6510441403
6.Kieviten MD3500502100

Trainingen

wo
16:00
-
17:00
KG 4 (Waterveld) (AB)
JWvV
vr
17:00
-
18:00
KG 5 (Zandveld) (AB)
TF+AV.
Volledig schema

Team resultaten

CraForhdmHGCKieKle
Craeyenhout MD4
Forescate MD4
hdm MD5
HGC MD4
Kieviten MD2
Klein Zwitserland MD4
CraForhdmKleLeiSch
Craeyenhout MD37 - 11 - 16 - 6
Forcial MD11 - 41 - 3
hdm MD52 - 21 - 2
Klein Zwitserland MD41 - 23 - 2
Leiden MD52 - 57 - 02 - 1
Schiedam MD44 - 31 - 33 - 1
ForhdmHGCKieKleYpe
Forescate MD53 - 16 - 03 - 1
hdm MD51 - 11 - 3
HGC MD44 - 03 - 0
Kieviten MD30 - 80 - 20 - 2
Klein Zwitserland MD52 - 32 - 65 - 1
Ypenburg MD60 - 50 - 1