hdm MD5

5e in poule Meisjes D Lente 2e klasse B
1e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse E
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
2
Roomburg MD2
1
Leiden MD3
7
Nieuwkoop MD1
2
Cartouche MD4
2
Klein Zwitserland MD3
1
HDM MD5
Zaterdag 23 april
1
HDM MD5
3
Roomburg MD2
0
Cartouche MD4
2
Klein Zwitserland MD3
2
Leiden MD3
1
Nieuwkoop MD1

Wedstrijdschema

MD5
Nieuwkoop MD1
Thuis
21-05-2022 12:25
Veld: KGW4
Nr. 710027
Scheidsrechters: MB7, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MD5
Cartouche MD4
MD5
Uit
28-05-2022 12:15
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 710028
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
MD5
Leiden MD3
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 710033

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MD37700298021
2.Roomburg MD27601256018
3.Leiden MD373131614010
4.Nieuwkoop MD173131921010
5.HDM MD5710692603
6.Cartouche MD4700762900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD55500332015
2.Leiden MD45401255012
3.Cartouche MD65302121209
4.Kieviten MD46204112206
5.Klein Zwitserland MD8510482003
6.Voorhout MD26105103803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD35410233013
2.HDS MD25410217013
3.HDM MD5530213709
4.HGC MD35203101206
5.Klein Zwitserland MD8501421901
6.Westland MD3501493001

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

HDM MRoombNieuwLeideKleinCarto
HDM MD51 - 32 - 5 -
Roomburg MD29 - 06 - 02 - 1
Nieuwkoop MD14 - 12 - 2 - 7 - 2
Leiden MD33 - 10 - 32 - 1
Klein Zwitserland MD32 - 13 - 05 - 26 - 1
Cartouche MD41 - 22 - 30 - 60 - 2
VoorhHDM MLeideKleinKieviCarto
Voorhout MD21 - 131 - 02 - 9
HDM MD57 - 04 - 0
Leiden MD46 - 11 - 25 - 2
Klein Zwitserland MD8 - 0 - 1
Kieviten MD40 - 70 - 85 - 1
Cartouche MD60 - 52 - 1
WestlHDS MHDM MKleinHGC MCraey
Westland MD32 - 24 - 5
HDS MD28 - 34 - 02 - 2
HDM MD55 - 02 - 33 - 2
Klein Zwitserland MD80 - 40 - 2
HGC MD33 - 00 - 1
Craeyenhout MD310 - 02 - 18 - 0