hdm MD6

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E

2e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule E
2e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule D
4e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD6
Westland MD5
Thuis
09-03-2019
Nr. 55699
Wateringse Veld MD3
MD6
Uit
16-03-2019
Nr. 56144
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
MD6
Craeyenhout MD5
Thuis
23-03-2019
Nr. 55700
HDS MD5
MD6
Uit
30-03-2019
Nr. 56160
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
MD6
Klein Zwitserland MD9
Thuis
06-04-2019
Nr. 55701
Westland MD5
MD6
Uit
13-04-2019
Nr. 56276
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
MD6
Wateringse Veld MD3
Thuis
11-05-2019
Nr. 55702
Craeyenhout MD5
MD6
Uit
18-05-2019
Nr. 55087
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
MD6
HDS MD5
Thuis
25-05-2019
Nr. 55703
Klein Zwitserland MD9
MD6
Uit
01-06-2019
Nr. 55278
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD500000000
2.hdm MD600000000
3.HDS MD500000000
4.Klein Zwitserland MD900000000
5.Wateringse veld MD300000000
6.Westland MD500000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MD65410204013
2.hdm MD653111613010
3.Zoetermeer MD65212161607
4.Rotterdam MD1152124507
5.Alphen MD4510441503
6.Roomburg MD45023101702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MD24400151012
2.Craeyenhout MD442117907
3.Klein Zwitserland MD6411261004
4.hdm MD6411271204
5.HGC MD540133601

Trainingen

wo
16:00
-
17:00
KG 4 (Waterveld) (CD)
JWvV
vr
17:00
-
18:00
KG 5 (Zandveld) (CD)
JvB+OS
Volledig schema

Team resultaten

CrahdmHDSKleWatWes
Craeyenhout MD5
hdm MD6
HDS MD5
Klein Zwitserland MD9
Wateringse veld MD3
Westland MD5
AlphdmKleRooRotZoe
Alphen MD41 - 31 - 0
hdm MD62 - 54 - 46 - 3
Klein Zwitserland MD65 - 03 - 0
Roomburg MD40 - 51 - 15 - 6
Rotterdam MD112 - 00 - 11 - 0
Zoetermeer MD65 - 22 - 2
CrahdmHGCKleWat
Craeyenhout MD43 - 32 - 12 - 1
hdm MD62 - 10 - 3
HGC MD51 - 2
Klein Zwitserland MD65 - 20 - 0
Wateringse veld MD24 - 06 - 0