hdm MD6

6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
6
HDS MD4
1
Klein Zwitserland MD7
Zaterdag 27 november
3
Klein Zwitserland MD7
0
Ring Pass Delft MD4
1
HDS MD4
4
Craeyenhout MD4
1
HDM MD6
3
Berkel-Rodenrijs MD5
Zaterdag 20 november
0
Berkel-Rodenrijs MD5
3
HDS MD4
2
Ring Pass Delft MD4
1
HDM MD6
5
Craeyenhout MD4
0
Klein Zwitserland MD7
Zondag 14 november
2
Klein Zwitserland MD7
3
Berkel-Rodenrijs MD5
Zaterdag 13 november
1
Ring Pass Delft MD4
4
Craeyenhout MD4
2
HDS MD4
2
HDM MD6
Zaterdag 6 november
5
HDM MD6
6
Craeyenhout MD4
4
Berkel-Rodenrijs MD5
1
Ring Pass Delft MD4
HDS MD4
Klein Zwitserland MD7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD454012110012
2.Berkel-Rodenrijs MD55401139012
3.HDS MD453112110010
4.Klein Zwitserland MD75113101804
5.Ring Pass Delft MD4510472103
6.HDM MD65023131702

Teambegeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

BerkeHDS MHDM MRing KleinCraey
Berkel-Rodenrijs MD50 - 34 - 1
HDS MD42 - 2 - 1 - 4
HDM MD61 - 35 - 6
Ring Pass Delft MD43 - 92 - 11 - 4
Klein Zwitserland MD72 - 34 - 43 - 0
Craeyenhout MD42 - 35 - 0